bildirgec.org

janox

8 yıl önce üye olmuş, 12 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Graffiti Yapan Paintball Silahı

janox | 01 May 2010 18:07

Artık etrafımız graffiti yazılarıyla dolmaya başladı. Boya spreyini kapan bir yere kendi ismini yazmak ya da bir resim yapmak istiyor. Tabii ki bu konuda yeteneği olanlar kadar hiçbir şey bilmeyip sadece basit çizgilerle boşuna duvarları kirletenler de var. Ancak bu makina sayesinde artık kolunuzu kaldırmadan çok güzel grafitiler yapabileceksiniz.

Demir Adam Göğüs Jeneratörü

janox | 30 April 2010 17:07

Kostüm partilerini hepimiz severiz. Çocukluğumuzdan beri bu partiler düzenlenir. Biz de sevdiğimiz bir süper kahramanın kıyafetini giyeriz. Klasik kahramanlardan sıkılanlara bu ürün bir çözüm getiriyor. Artık bir partiye gideceğinizde herkesin giydiği spiderman ya da batman kıyafetlerine ihtiyacınız olmayacak. Tek yapmanız gereken bu üründen bir adet edinmek.

The Iron Man Arc Chest Light normal bir insanı demir adama dönüştüren bir jeneratör. Tshirte rahatça takılan bu ürün sadece bir aksesuar gibi gözükse de, parlamaya ve savaş sesleri çıkarmaya başlayınca kendinizi gerçekten demir adam gibi hissedeceksiniz.
hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hareket Sensörlü Mouse ve Klavye

janox | 29 April 2010 09:51

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayarların başında daha çok zaman harcamaya başladık. Rahatsız sandalyeler belimizi, sürekli ekrana yakından bakmak gözümüzü ağrıtır oldu. BU ürün ise bize yeni bir alternatif sunuyor.

Fly Mouse sayesinde artık bilgisayarımızı uzaktanda kontrol edebiliriz. Ayrıca qwerty klavyesi ve normal bir klavyedeki tüm tuşlara sahip. mouse sensörü ise Wiimote ile benzer çalışma prensibine sahip. 32feete kadar menzile sahip olan bu alet bilgisayar başında sıkılanlara yeni bir eğlence kaynağı.

ürün hakkında daha detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Tv’li Çanta

janox | 28 April 2010 15:56

Çoğumuz sürekli toplu ulaşım araçlarını kullanırız, bir yere giderken ve dönerken. Bazı zamanlar ise bu yolculuklar çok uzun sürebilir. Ya da tüm günün yorgunluğu ve stresi yüzünden sıkılabilirsiniz. İşte bag tv bu soruna bir çözüm getiriyor.

İçine LCD tv yerleştirlmiş çantalarda istediğiniz her şeyi izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken izlemek istediğiniz şeyi bir dvd’ye basmak ve uzun yolculuklarda takıp izlemek. İzleyecek birşey kalmadığında bile resimlerinize bakarak eski anılarınızı canlandırabilirsiniz.
2.5 saatlik pil ömrüne sahip bu ürün uzun yolculuklar için ideal.

Wifi Banyo Tartısı

janox | 19 April 2010 10:02

Her yönde gelişen teknoloji tartılar konusunda da ilerliyor. Bu yeni ürün size alışılmışın dışında imkanlar sunuyor. Üstüne çıktığınızda size kilonuzu, yağ miktarınızı ve vücut kütle indexinizi gösteriyor. Ayrıca bununla kalmayıp bu bilgileri wireless ile iphone’unuza ya da bilgisayarınıza yolluyor. Bu sayede gelişiminizi tarihsel olarak takip edebiliyorsunuz ve istediğiniz gibi google health, twitter veya facebook gibi sitelerde paylaşabiliyorsunuz.

Aylık Bütçe Hesaplayıcısı

janox | 15 April 2010 14:31

Ay sonu geldiği zaman hepimiz oturup bütçe hesaplarına başlarız. Kimimiz harcamalarını kağıda yazar kimisi de bilgisayarda yazarak kaydeder. Bu yeni ürün ise gelir giderlerimizin bilgisini daha kolay tutmamızı sağlıyor.

Bu ürün 6 farklı kategoride kayıt tutabiliyor, tek yapmanız gereken aylık limitleri belirleyip harcamalarını alete yazmak.

hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz

Anti Yerçekimli Platform

janox | 15 April 2010 12:18

1980’lerden beri birçok filmde anti yerçekimi platformu görmekteyiz. Eskiden tamamen hayal olan bu ürün artık masanızın üstünde bile durabilir.

Twitter Gişe Hasılatını Tahmin ediyor

janox | 12 April 2010 17:30

Hergün Twitterde birçok şey hakkında milyonlarca yorum yazılıyor. Yeni yöntem ise filmler hakkındaki yorumların okunarak tahmini ilk hafta gişe hasılatının bulunması.

Bilgisayar Mühendisleri Avatar dahil olmak üzere 25 adet film hakkındaki 3 milyon yorumu okuyarak hasılatları tahmin ettiler ve tahminleri gerçek değerler ile çok yakın çıktı.

Örneğin yeni çıkan zombi filmi “The Crazies”‘in ilk hafta hasılatı $16.08 milyon olarak tahmin edildi ve ilk haftada 16.06 milyon dolar kazanıldı. Aynı şekilde romantik drama “Dear John” filmine yapılan tahmin 30.71 milyon dolardı ve film 30.46 milyon dolar kazandı.

moodİNQ ile Kendi Dövmelerini Yapın

janox | 12 April 2010 14:36

Kalıcı dövme çoğu kişinin yapmadan önce çok düşündüğü ve geçmemesi sebebiyle tereddüt ettiği bir karardır. MoodINQ ise bu soruna bir çözüm getiriyor.

Bileğimdeki Resimler…

janox | 12 April 2010 10:02

Hepimiz spor yaparken fotoğraflar çekmek istemişizdir ancak çoğumuz kocaman makinaları yanımıza alamamışızdır. Bu ürün ise bu duruma değişik bir çözüm sunuyor.

The Hero 3 Digital Wrist Camera sayesinde artık spor yaparkende rahatça fotoğraf çekip düşük kalitede olsa videolar kaydedebilirsiniz. Ayrıca su geçirmez olması bu ürünü jet ski dalış (100 feet’e kadar) gibi su sporlarındada kullanışlı hale getiriyor. Tek yapmanız gereken bileğinize bağlayıp yapıştırmak ve istediğiniz zaman çevirip kaldırarak uygun hale getirmek. Böylece dilediğiniz sporu yaparken rahatça fotoğraflar çekerek bu anılarınızı her zaman hatırlayabileceksiniz.