bildirgec.org

ingilizanahtari

9 yıl önce üye olmuş, 64 yazı yazmış. 677 yorum yazmış.

Tek kullanımlık email

ingilizanahtari | 04 September 2003 16:37

Misal bi siteye üye olmanız gerekti ve email adresinizi istiyolar, ama verirseniz muhakkak bissürü reklam maili atacaklar ve hatta adresinizi satıp spam üstüne spam yağmasına sebep olacaklar. Ya da işiniz olmayacak bir adamdan tek bir mail almanız gerekiyor. Veya düpedüz hafif illegal veya utanç verici bir işe kalkıştınız, istiyorsunuz ki tam anonim kalayım. Diyelim bir de hotmail’de, yahoo’da bu işler için kullandığınız bir email adresiniz yok.

İşte o zaman mailinator tam size göre bir yer. herhangibirşey@mailinator adresini vermeniz gereken yere verin, daha sonra şifresiz loginsiz olarak sayfaya girip mailinize bakın. Mailiniz siz baktıktan bir kaç saat sonra otomatik olarak silinsin, herkes mutlu mesut olsun.

Italya’ya adam gönderiyoruz (-1 verin)

ingilizanahtari | 10 June 2003 12:05

Benetton Italya’nin Treviso’daki sanat okulu / workshop’i FABRICA’nin muzik bolumune eleman ariyorlarmis. Muzik Direktoru yarin Turkiye’de olacak ve bu hafta ici YEREL ENSTRUMAN calan adaylari dinleyecek. Ozellikle perkusyoncu (bendir, cember, def, darbuka, kudum, cifte nara, kos gibi) ve vokalist araniyor, ama baska enstruman calanlarla da ilgilenebilirler.

Fabrica hakkinda genel bilgi vermek gerekirse dunyanin her tarafindan yetenekli gencleri toplayip tum masraflarini karsilayarak 1 – 2 yil arasi calisma ve egitim olanagi saglayan bir kurum.

Adayda aranan sartlar 25 yasin altinda olmasi, (tercihen) Ingilizce bilmesi ve tabi ki yetenekli olmasi.