bildirgec.org

gama

9 yıl önce üye olmuş, 33 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

ariza forum

gama | 02 January 2003 09:48

ariza dergi yenilenme ve genişleme süreci içine birde forumu eklemiş…

ariza forum; bir çok konu hakkındaki ariza-i bakış açınızı yansıtabileceğiniz bir yere benziyor…

konu başlıkları ilgi çekici…

asparagaz

gama | 07 April 2002 22:58

hey asparagaz yayın hayatına geri dönmüş. özlemiştik kendisini..

bayan webmaster

gama | 06 April 2002 11:21

milletçe alışkınız iş ilanlarında öncelikle bayanlar aranır. muhasebeci aranır bayanı olanı makbuldur, bilmemneci aranır yine bayan olanı makbul. sonunda bizim meseleğe de bulaşmış bayan webmaster aranıyormış:)

büyüyünce ninja olacaktım ben..

gama | 02 April 2002 18:34

eskilerde hepimiz ninja filmleri izleyip coşardık. ninja olmak isteyenlere işte fırsat! bu site de ninja kurallarını öğreniyor, communitylerine katılabiliyor, genel bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Ericsson, spor dunya

gama | 22 December 2001 14:32

Ericsson, spor dunyasi icin ilginc bir teknoloji denemesini gerceklestirdi. “Event System” adindaki sistem Isvec’te bir buz hokeyi karsilasmasinda WLAN (Wireless Local Area Network) altyapisi ile denendi. Event System, spor karsilasmasinda bulunan taraftarlarin, o karsilasma ile ilgili olarak daha yakindan bilgilendirilmelerini amaclayan bir sistem. Hokey karsilasmasinda oyuncularin kasklarina yerlestirilen kameralar sayesinde, salondaki buyuk ekrandan ve WLAN’a bagli PDA’lerden oyuncularin gozunden karsilasmayi izleyebiliyorsunuz. Ayrica, oyunculara yerlestirilmis sensorler sayesinde, oyuncularin kalp atislarindan, ne kadar yorulmus olduklarina kadara anlik bilgileri salon icerisinde bulunan taraftarlara ulastirmak mumkun olmakta.