bildirgec.org

ermoon

11 yıl önce üye olmuş, 7 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Efsane Lezzet Geri Döndü

ermoon | 10 March 2010 12:23

Efsane Lezzet Karper için hazırlanan facebook kampanyasında, hayatında bir kez olsun bu eşsiz yöresel peynirleri tatmamış olan var mı sorusuna facebook üzerinden herkesi oylamaya davet ediyor.

Leo Burnett tarafından hazırlanan kampanyada oylamaya katılan ve en yüksek puanı alabilen 3 çifti Londra’ya Efsaneler Müzesi Madame Tussaunds’a gitme şansını yakalıyor ve bununla birlikte yarışmada 1000 puana ulaşan her 100.kişi efsane filmlerden oluşan bir DVD seti kazanma fırsatı veriyor.

Üniversitelilere Özel Müzik Yarışması

ermoon | 26 October 2009 10:14

Toyota üniversitelilere özel müzik yarışması YARISfest‘i düzenliyor. İstersen katılıyorsun, istersen yarışıp manyak ötesi ödüller kazanıyorsun.

Şarkını yükledikten sonra eğer birinci seçilirsen sana single yapıyorlar. Ardından hediye olarak ipod touch veriyorlar. Bununla sınırlı kalmayan yarışmada ikinci olanlara ipod nano, üçüncü olanlar ise ipod shuffle kazanıyor.

Şarkıları oylarsanda Toyota Yaris kazanma şansın da var. Bununla beraber Teknosa‘dan hediye çeklerini de yanında veriyorlar.

Heey, iftara bizdeyiz!

ermoon | 27 August 2009 10:13

Ramazan geldi, hoş geldi. Ramazan’da sevdiklerimizi yemeğe çağırmaktan mutluluk duyarız. Bütün gün aç kalan misafirler birbirinden lezzetli yemekler bekler ve yapılan yemekleri yerken mutlu olurlar. Eğer sen de misafirlerine “iftara bizdeyiz” diyorsan o zaman doğru yerdesin…

Aklından değişik yemekler geçiyor ve misafirlerini şaşırtmak istiyorsan, onları birbirinden lezzetli menülerden en uygunu hazırlamak için tek yapman gereken şey misafirlerinin kim olduğunu söylemek. Ondan sonra iftar davetiyen ve en güzel iftar menüsü hediye ediliyor. Ayrıca davet gönderen her 100.kişiye Tefal‘den Ramazan süprizleri var.

Reklam Yaz Kampı

ermoon | 06 July 2009 10:24

Reklamla içiçe olanları, Ülker sponsorluğunda, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından 13 Temmuz – 31 Temmuz arasında düzenlenecek, Prof. Dr. Haluk Gürgen ve Prof. Dr. Ali Atıf Bir yönetiminde kaçırılmayacak harika bir reklamcılık kampı bekliyor.

Kampa katılanlar, reklamı ve reklam sektörünü öğrenebilecek, reklamcılığın uygulama denizinde harika bir 3 hafta geçirecek, ünlü reklamcılarla ve hocalarla tanışacak, bir şeyler yaparak öğrenecek ve reklamcılık hakkında ipuçları alacaklar.

Merak etmiyor musun?

ermoon | 30 June 2009 09:43

Turkcell merak etmiyor musun diye bir yarışma başlattı. Bulmacanın için verilen parçaları kendi etrafında çevirerek doğru pozisyon buluyorsun. Siteye buradan ulaşabilirsin. Parçaları kendi etrafında birleştirdikten sonra merak ettiğin her şeyin cevabını öğreniyorsun. Bulmacayı çözdükten sonra da büyük ödüller seni bekliyor. İPhone 3G, HTC Touch, 3G ya da Turkcell Blackberry Blod gibi ödüller kazanabileceksin.

Oynabar ile hem eğlen hem kazan!

ermoon | 01 June 2009 17:47

Oynabarinternette gezinirken hem eğlenmeni hem de kazanmanı sağlıyor. Nasıl mı?

Fanta’nın sitesinde yer alan Oynabar bölümüne gelerek bir tıkla oyuna başlayıp, bir tıkla hediyeler kazanabilirsin. Ayrıca her hafta cevapladığın testlerden süpriz hediyeler de kazanabilirsin.

Onlarca Playstation, PSP, Sony Cybershot ve Sony Müzik Seti hediyeleri seni bekliyor. Haydi durma sende oyna!

Blastatil

ermoon | 09 May 2009 09:35

Gençlere yönelik tekstil markası Blast’ın sitesine giriyorsunuz. Düşlediğiniz en ilginç, en renkli tatil planını ayrıntılarıyla yazıyorsunuz. Maceranızın ne kadara mal olacağını da belirtiyorsunuz. Jüri projeleri değerlendiriyor. Diyelim ki kazandınız, belirlediğiniz bedeli Blast ödüyor, siz de hayalinizdeki tatile gidiyorsunuz.