bildirgec.org

Elif Durmaz

11 yıl önce üye olmuş, 4 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Essensity ile saçını baştan yarat!

Elif Durmaz | 17 February 2011 11:03

Saçlarınızı profesyonel ellerde %100 performansla doğal içeriklerle boyatmak… Kulağa cazip geliyor değil mi? Schwarzkopf’un %90 doğal içeriğe sahip saç boyası Essensity, Facebook sayfasında ödüllü bir ankete başladı. “Essensity ile Doğanın Gücü” anketinde formu dolduran şanslı 3 kişi, yanında bir arkadaşıyla beraber Schwarzkopf Akademi’de Essensity’i deneyip test etme imkanına sahip oluyor.

Essensity Türkiye
Essensity Türkiye

Lenovo Thinker’ını arıyor

Elif Durmaz | 07 January 2011 10:50

istethinker.com
istethinker.com

Lenovo, Thinkpad serisinin tanıtımı için basit ama eğlenceli bir yarışma düzenlemiş. Düşünce biçimi, iletişim, karizma gibi nedenlerden dolayı çok sevdiğiniz yönetici ve meslektaşlarınızı istethinker.com adlı sitede aday gösteriyorsunuz ve Facebook oyları sayesinde seçilen kişi Yılın Thinker’ı oluyor. Sitede üyelik mekanizması olmaması pozitif bir özellik. İstediğiniz adaya hızlıca girip oy verebiliyorsunuz. Ödüller de dikkat çekici, kazanan ilk üç kişi ThinkPad X201, ThinkPad Edge, IdeaPad S10-3 modellerindeki Lenovo’lara sahip oluyor.

Lenovo X201
Lenovo X201

Sitede şimdilik çok başarılı iş adamları var ama içerik gün geçtikçe artacak gibi görünüyor. Bu gibi yarışmalarda hep esas olduğu üzere ne kadar eğlenceli yazılar ve çok fotoğraf kullanırsanız kazanma şansınız da o kadar artacaktır.
istethinker.com

Osis ile Rutinden Çık!

Elif Durmaz | 01 September 2010 11:33

Rutinden Çık'an Saçlar
Rutinden Çık’An Saçlar

“Ayna karşısında saatler harcamana rağmen hayalindeki saç şeklini elde edemiyor musun? Tek düze saç modelleri arasında mı sıkışıp kaldın? O zaman ….
Rutini kırmak için OSİS’ten yardım al, en sıradışı modeli tasarla. Yükle, arkadaşlarınla paylaş. En çok beğenilen modellerden birinin sahibi ol. İlham al, yarat, sıradışı ödülleri kap!” şeklinde açıklanan yeni bir Facebook uygulamasıyla karşı karşıyayız…

Konuştur Mesleğini!

Elif Durmaz | 11 January 2010 09:47

Konuştur Mesleğini!

Koç Holding, uzun zamandır yürüttüğü Meslek Lisesi Memleket Meselesi sosyal sorumluluk projeyi dahilinde bir video yükleme yarışması düzenlemiş: Konuştur Mesleğini … Yarışma, başta meslek lisesi öğrencileri olmak üzere mesleğini en yaratıcı şekilde anlatabileceğine inanan tüm gençlere açık. Ödüllerin de (MacBook Pro, iPhone, iPod) çok ama çok cazip olduğu yarışmada meslek liselerin kendi yeteneklerini kullanarak yaratıcı bir video çekmeleri ve bunu arkadaşlarıyla paylaşarak oy toplamaları bekleniyor.
Sitedeki videolara bakıldığında; mesleğine özel beste yapanlar, dans hazırlayanlar, slide show oluşturanlar öne çıkıyor. Yarışma 29 Ocak’a kadar devam edecek.