bildirgec.org

duscontasi

11 yıl önce üye olmuş, 16 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

Garajdan Satış

duscontasi | 02 December 2008 22:13

Apple türkiye, fuarlarda, tanıtım toplantılarında filan teşhir amaçlı kullandığı mac’leri arada bir “garajdan satış” kampanyasıyla satışa sunar. fiyatlar gayet makuldür.

Nihayet iPhone Türkçe

duscontasi | 25 November 2008 15:20

Turkcell, müşterilerine iPhone 3G’yi geçtiğimiz günlerde Vodafone ile birlikte Türkiye Pazarına sunmasından kısa bir zaman sonra 21.11.2008 tarihi itibari ile müşterilerine iPhone 3G’yi Türkçe Olarak Sunuyor.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Apple tarafından geliştirilen ve Türkçe menü dahil
edilen yeni yazılımı sayesinde, arzu eden kullanıcılar iPhone 3G’yi Türkçe kullanabilecek. iPhone 3G’nin 2.2 versiyonlu yeni yazılımı bugünden itibaren iTunes üzerinden indirilebiliyor. Cihazın çalışma performansını artıracak geliştirmelerin de yapıldığı yeni yazılım sayesinde dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir iPhone 3G kullanıcısı o an internete bağlı olan bilgisayarındaki iTunes uygulaması ile yeni güncellemeyi otomatik olarak indirebilecek ve iPhone 3G’ye yükleyebilecek

Youtube Giriş

duscontasi | 21 July 2008 18:38

Malum Son zamanlarda youtube girişleri telekom tarafından sürekli engellenmesi biz kullanıcıları zor durumda bıraktı.

Yaratıcı Fikirler İsimli Reklam ve Pazarlama Blogundan Youtube Giremeyenler İçin Güzle Bir Hizmet Başlatmış Çokda Başarılı Bir İş Çıkartmışlar hiçbir ekstra programa veya farklı şeylere ihtiyac duymadan youtube da istediğiniz gibi girebiliyorsunuz

Link : Youtube Giriş

TGRT nin adi degisiyor

duscontasi | 01 February 2007 12:17

TGRT’nin Adi Fox olarak degisecek TGRT de bu cumartesiden itibaren yayinlanmaya baslayacak Bir Dilek Tut adli yeni yetenek yarismasinin jürisi belli oldu.

Yarismada ilk önce Sibel Can in jüri üyesi olacagi söylenmis, ancak Can bölüm basina 50 bin lira isteyince anlasma saglanamamisti.

Bunun üzerine yapimcilar Deniz Seki yle anlasti. Bölüm basina 10 bin lira alacak olan Deniz Seki disinda jüride, sarkici Emrah ve gazeteci senay Düdek yer alacak.

Bu cumartesi ilk bölümü yayinlanmasi beklenen yarisma Popstar Alaturka tarzinda olacak.

Boru Hotel

duscontasi | 10 November 2006 19:47

Borulardan oluşmuş bir hotel arkadaşlar yaratıcılıkta kesinlikle sınır tanımıyorlar.
Link

Cam Bahçeler

duscontasi | 10 November 2006 18:47

yaratıcılıkta sınır tanımıyan arkadaşlar bu seferde kollarını camdan bahçeye oluşturmak için sıvamışlar.
Link