bildirgec.org

Cnyt

9 yıl önce üye olmuş, 18 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

10 tane bedava el yazısı fontu

Cnyt | 27 May 2009 18:24

El yazısı bu yıl web tasarımlarında kullanılan bir eğilim. Tasarımlarınızda kullanabileceğiniz 10 tane bedava el yazısı fontu aşağıda sıralanmıştır.

Christopher Hand [ indir ]

Dali [ indir ]

Daniel [ indir ]

Hand of Sean [ indir ]

Adsense’te yeni özellik

Cnyt | 19 February 2009 16:34

Etki Alanları İçin AdSense
Etki Alanları İçin AdSense

Google Adsense yeni reklam türünü hizmete açtı. Şimdilik sadece Kuzey Amerika’da bulunan ve hesapları ingilizce olanların kullanımına açıldı fakat yakın zamanda her yayıncının kullanımına açılacaktır. Yeni hizmetin adı; Alanlar için Adsense. Sitemizdeki içerik bulunmayan sayfalarda Adsense tarafından reklam gösterimi yapılmaktadır. Örneğin 404 hata sayfası yerine burada adsense reklamları görüntülenmektedir. Mesela x.com/makale adresinde bir yazınızı yayınladınız ve bazı sitelerde adresini paylaştınız, yazıyı kaldırdığınız zaman adresi paylaştığınız sitelerden yazıya ulaşmaya çalışan kullanıcılar yazı bulunamadı sayfası yerine adsense reklamlarıyla karşılaşıcaklar, bu da başka bir yerden gelir elde etmenizi sağlayabilir.

ÇizBakalım “Çizim-Tahmin Oyunu”

Cnyt | 25 December 2006 23:04

ÇizBakalım, internet üzerinden arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz eğlenceli bir çizim-tahmin oyunudur. Rastgele çıkan kelimeleri karşı taraf çizer ve sizde tahmin etmeye çalışırsınız. Arkadaşlarınızla toplanıp oynayabileceğiniz zevkli bir oyun “ÇizBakalım“. Oyunu oynayabilmek için sisteminizde java yüklü olması gerekmektedir.

ekran görüntüsü
ekran görüntüsü

fantezi futbol başladı.

Cnyt | 25 August 2006 15:04

Fantezi Futbol yarışması başladı. Yarışmada Türkiye Süper Ligi’nde ki futbolculardan belirli bi bütçeye bağlı olarak takımımızı yaratıyoruz. Takımımızdaki futbolcular hafta sonundaki süper lig maçlarında gösterdikleri performansa göre size puan kazandırıyor. Bu sayede her hafta dereceye girenler ve sezon sonu dereceye girenler ödül kazanıyor.

Server nerede ???

Cnyt | 27 July 2006 11:29

Google map ile hazırlanmış, herhangi bir web sitesinin nereden yayın yaptığını görmemize yarar bir uygulama.

bildirgec.org server bölgesi
bildirgec.org server bölgesi