bildirgec.org

caisenma

10 yıl önce üye olmuş, 16 yazı yazmış. 56 yorum yazmış.

phishing konusunda: ie vs firefox

caisenma | 07 July 2007 09:40

bir yerlerden

Sayın Akbank müşterisi
Akbank online banka müşterilerine daha güvenli bir hizmet sunabilmek için yakın bir zamanda extra güvenlik sağlayan, önde gelen endüstüriyel teknoloji ürünü bir sistemi başlattı.
Bu hizmetten yararlanabilmek ve online bankacılık bilgilerinizin güvenli bir şekilde güncellenmesini sağlayabilmemiz amacıyla size gösterilen aşağidaki güvenli linke tıklayınız.

https://ticnternetsube.akbank.com.tr
Eger bir musterimiz online banka dolandiriciligina ugrarsa, hesaplarindan kaybettikleri paranin Akbank tarafindan karsilanacagi garanti edilmektedir.
Ringraziamenti per vostra pazienza.
®2007 AKBANK .

Filistin Günlüğü

caisenma | 09 May 2007 11:41

caution!
caution!

Selma kızımız filistin’e gitmiş. orada kaldığı sürece günlük tutmuş. bir gezginin gözünde orada yaşananları okumak isteyenlere, zevkli bir yazı. oraları bir gezginin kadrajından görmek isteyenler de şu ve şu albümlere bakabilir. ve tabi kudüs!

gezgin bu yerinde durur mu hiç.. gittiği diğer ülkelere ait fotoğraflara da yahoo albümünden ulaşmamız mümkün.

ie7’de aynı sayfayı yeni tab’da açmak

caisenma | 09 May 2007 09:50

ie6’da ctrl+n yapardık, aynı sayfadan bir tane daha açılırdı. ie7 kullanıyorum, ctrl+n yapınca yine aynı sayfadan bir tane daha açıyor. acaba bu işi yeni tab’da yap (sayfanın aynısını yeni tab’da aç) şeklinde yapmamız mümkün müdür? ctrl+t yapınca bomboş yeni bir tab açıyor da (eğer istersek “yeni tab’da anasayfamı aç” da diyebiliyoruz). bilmem anlatabildim mi derdimi.

boşver ie’yi, gel firefox’a diyecek arkadaşlara da şimdiden selamlarımı iletiyorum 😉

uplink hatları

caisenma | 13 September 2003 16:44

cezayir depremi sonrasında bir sürü problem olmuştu da, geliş gidişleri şurdan kontrol ettiydik.. şimdi her isteyen bakamıo.. şifre koymuşlar..