bildirgec.org

cafe del mar

8 yıl önce üye olmuş, 29 yazı yazmış. 38 yorum yazmış.

:)

cafe del mar | 16 June 2004 23:36

Tabi acı çekeceksin görmenin bedelidir bu, tabi için korkuyla dolacak, yaşamak demek tehlike içinde olmak demek.

AMMA NE İÇİN ?

RUHLAR VADİSİ

cafe del mar | 07 May 2004 22:41

Neden ruhhallerimizi yasadiklarimiz yonlendirir ruh deilmi bu ozgur kalmasi lazim!Yaptigim is,yasadigim ask ruhumu neden incintir neden beni yonlendirir! YOKSA BURA RUHLAR ALEMİ Mİ ?

HAFİF.ORG’da ki müdahim mallara,,,,SÖZÜM MECLİSDEN DIŞARI!

cafe del mar | 09 April 2004 23:45

bence burdakilerin çoğu uçmuş,normal olmadikça gunluklere yorum yapan kişiler gerçek hayatta hiç bir varlik gösrememiş inandiklarinin onlara başarayi sağlayamadiğini düşünmüş ve günlerini burdaki geçirip bildiklerini boşa harcamamak için uğrasan mal kişilerolmuş ,sözüm meclisden dışarı, KOPMAYA DEVAM…!

HAYIR’LARI – NADAS’A ÇEKİYORUM…SEN-DE-YİM

cafe del mar | 09 April 2004 01:48

“ÖZNESİZ ZAMANSIZ ZARFSIZ MEKTUBSUZ ADRESSİZ”… gerisi notalarda Bunlar insani yikan cümleler… Öznem olmasa sen olmassin Zamanim olsaN KEŞKE demesem…Zarfim olmasaN sifatlarim olsaN KEŞKE… En nefret ettigim şey keşke demek HAYIR duysam bile benim için yeterli,neden insanlar hayir demeyi öğrenemiyor buna ben kendimi de katiyorum.HAYIR neden bu kadar hep olumsuzlara cekilir,ben HAYIRlari hep olumsuza cekiyorum. Fuckat ZAMİR görmektense,”KENDİMİ ARIYORKEN OLMAKTAN KORKTUĞUM YERDEYİM” derim daha iyi… HAYIR aslinda bu olmamali…”KÜLLERİMDEN DOĞARMIYIM SANA DOĞRU” Daha da dibe düşmeli gerçekleri görmek için! ALBENİ NE YAPARSAN YAP!

ALEV ALEV – KALP AĞRISI

cafe del mar | 08 April 2004 01:15

ne kadar etkileyici sözler,KENDİMİ ARIYORKEN OLMAKTAN KORKTUĞUM YERDEYİM SEN-DE-YİM, al beni ne yaparsan yap!!Var mıdır böyle İNSANLAR ?