bildirgec.org

BoZzoRe

11 yıl önce üye olmuş, 11 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

google chrome oops hatası

BoZzoRe | 16 June 2011 21:21

Bugün Birçok Sitede Google Chrome Oops! Hatası Vermektedir Kendi Siteme Girerken Aynı Hatayla Karşılaştım. Yanımdaki Arkadaşım Aynı Siteye Girerken Bende Hata Vermesi neden ve nasıl ola bilir ?Böyle Bir Hatayla Karşılaşan varmı veya nasıl çözüm bula Bileceğimi bilen..

..
Sadece Chrome’da Sıkıntı Oluşmuyor Ama Genellikle Chrome , Firefox , Explorer..
Birçok Forum ve Sitelerde Vermeye Başladı..

Şimdide Teşekkürler..

Cep telefonuyla internet bağlantısı (Mantık)

BoZzoRe | 11 March 2011 11:20

bilgisayarla internete bağlandığımızda bi mantık bakarsak İp Numarasını Karşıya yolaya biliyor. Merek edilen şu Bilgisayardan İp Alınıyor..vs..
peki cep telefonundan nete girilince tespit için vs. nasıl bi sistem kullanılıyor. imei numarasımı veya benzeri bi sistemmi var mantığını bi açıklarmısınız ..

windows 7 de sisteme dosya ekleme hatası

BoZzoRe | 12 August 2010 10:14

geçen gün format sonrası bişey keşfettim 🙂
windows 7 de flash disc , cd vb. aygıtlardan sistem dosyalarına kopyalama yaparken hata verdiğini gördüm .
sonra birkaç bilgisayarda ve ayrı disclerle daha denedim ve hepsinede aynı oldu sizce bu bir eksiklikmi yoksa açık diye bilirmiyiz ? yorumlarınızı bekliyorum.

yurt dışından araba?

BoZzoRe | 31 October 2008 11:15

arkadaşlar biz türkiyede pahalı olduğundan yurt dışından araba olmak istiyorduk.. ancak. vergi vs. aynı fiyata geldi birşey duydum almanyada bir akrabam var ve aynı arabanın fiyat farkı buraya rağben 10 bin ytl felan duyduğum şeye gelelim per dedikleri yurt dışında oturma izni olanların 1 araba türkiyeye sokma gibi bir özelliği varmış bu konu hakkında bilgi vere bilirmisiniz ? şimdiden saolun..

İşte yeni kimliklerimiz !

BoZzoRe | 17 October 2008 15:26

yeni tc kartları
yeni tc kartları

Yaklaşık 1 ay önce pilot uygulamasına başlanan Elektronik Kimlik Kartı, 2010’dan itibaren tüm Türkiye’de yaygınlaşacak…

TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü’nün ürettiği Elektronik Kimlik Kartı sayesinde, sağlıktan sosyal günevliğe kadar her türlü kimlik bilgileri tek bir kartta taşınabilecek. Yaklaşık 1 ay önce Bolu’da pilot uygulamasına başlanan Elektronik Kimlik Kartı’nın, 2010’dan itibaren tüm Türkiye’ye yaygınlaştırılması planlanıyor.
cebit fuarındada dikkat çeken tc kimlikleri için
“TAKLİT EDİLMESİ MÜMKÜN DEĞİL” deniliyor.

2008 altın örümcek web ödülleri yakında başlıyor.

BoZzoRe | 16 October 2008 09:09

altın örümcek web ödülleri
altın örümcek web ödülleri

2002 yılında başlayan altın örümcek web ödülleri bu sene de iyi siteler yakalayacak gibi. 18 kasım – 31 aralık arası başvuruların başlayacağı duyuruldu. başvuru hakkında buraya bakabilirsiniz.

tam 40 katagori ile çok geniş bir kitleye hitap eden yarışmanın kategorileri, Jürisi ve değerlendirme kriterlerini incelemeyi unutmayın. kolay gelsin.

altın örümcek

Osmanlı cumhuriyeti – olay

BoZzoRe | 11 October 2008 11:36

osmanlı cumhuriyeti
osmanlı cumhuriyeti

vizyona girmeden olay olan “osmanlı cumhuriyeti”nde senaryayo göre (senarist: gani müjde) “Eğer Türkiye Cumhuriyeti kurulmasaydı ve Osmanlı devam etseydi ne olurdu?” konusu işleniyor. enterasan olan ise “Atatürk kargaları kovalarken ölüyor ve tarihin akışı bir anda değişiyor.” Atatürk’ün ilk kez mizah konusu olması film vizyona girmeden büyük tartışma yarattı.

filmin fragmanı.

Türk Liraları Yine Değişiyor.

BoZzoRe | 04 October 2008 14:53

YTL den sonra paralarımız yine değişiyormuş prof.dr.sayılının geçen yaptığı bi konuşmaya göre 1 ocak 2009 la yine YTL leler in TL olacağını en yüksek para nın ise 200 TL olacağını açıkladı..

işte tl lerimiz :

Haberin orjinali.