bildirgec.org

bonjurkes

11 yıl önce üye olmuş, 3 yazı yazmış. 0 yorum yazmış.

“Facebook ile öde” dönemi başlıyor

bonjurkes | 01 June 2009 14:03

Dünyaca ünlü sosyal ağ sitesi Facebook, son olarak “Facebook ile öde” sistemini duyurdu.

Facebook ile öde
Facebook ile öde

Mevcut olan Facebook Connect uygulaması ile aynı sistemi kullanan “Facebook ile öde” (Pay with Facebook) kullanıcıların alışveriş sitelerinde ödeme seçimi sayfasında Visa, Mastarcard, Paypal gibi opsiyonların yanında “Pay with Facebook” butonu ile yerini alıyor.

Ödeme seçeneği olarak Facebook seçildiği takdirde Facebook hesap bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz ve ödenecek miktarın karşılığı otomatik olarak Facebook kredisine çevriliyor. 10 U.S cents (Amerikan senti) 1 Facebook kredisine eşit ve ödeme Facebook kredisi satın alınarak Facebook sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Ad Blocker Tavsiyesi

bonjurkes | 16 April 2009 11:19

Bilgisayarıma yükleyebileceğim genel bir ad blocker arıyorum, yani firefox yada iexplorer için eklenti aramıyorum.

Sayfalardaki popupları, parlak parlak olan bannerları, kısaca her türlü reklamı yok edebilecek birşey arıyorum. Ücretlilerden Ad Muncher’ı kullandım, baya da memnundum ama ücretli olduğu için pek de hoşuma gitmedi.

Kısaca, ücretsiz olan reklam engelleyici programları bilen arkadaşlar, hoydi medran…

Without a Trace tanıtım müziği

bonjurkes | 10 October 2008 10:39

Cnbc-e de yayınlanan Without a Trace dizisinin tanıtımı sırasında arka fonda çalan bir müzik var. Telli çalgı sesi ve bayan sesinden oluşan bir müzik. Nasıl anlatacağımı bilemedim ama bu sıralar cnbc-e izliyorsanız mutlaka gözünüze takılmıştır.

Acaba bu müziği bilen biri ismini paylaşabilir mi?