bildirgec.org

JaAaa

11 yıl önce üye olmuş, 203 yazı yazmış. 10 yorum yazmış.

Facebook’ta Angry Birds devrimi

JaAaa | 09 March 2011 16:36

Rovio Mobile tarafından dokunmatik telefonlar için geliştirilen Angry Birds, çok kısa zamanda ilah elbisesini giydi.

İlk zamanları sadece iPhone için kulanımı düşünülen Angry Birds, zamanla popülerlik yolcuğu içersinde Android ve Symbian gibi mobil işletim sistemleri yanında Mac ve PC gibi yerleşik işletim sistemleri içinde geliştirildi.

Eklenti: “Boomerang for Gmail”

JaAaa | 28 January 2011 10:08

E-posta günümüz internet çağının vazgeçilmezi olmuştur. Günlük iletişimde de yeri hayli bir fazladır. Böyle olunca da bu alanda da yeniliklerden söz etmemek olmaz..

Aviary – HTML5 Resim Editörü

JaAaa | 25 November 2010 21:21

Gün geçtikte internet gelişiyor. İnternetin yeni nimetlerinden olan HTML5 ile harmanlanan Aviary‘e yeni bir resim barındırma sitesi ve editörü diyebiliriz.

Bu alanda halen imageshack.us ‘un öncü olduğu aşikar fakat Aviary gibi yeni projeler daha iyi kullanılabilirlik sunuyor.

Twitter Film Critic: fflick

JaAaa | 26 September 2010 18:12

Twitter kullanıcıları artınca böyle güzel siteleri görmemek içten bile değil. fflick‘i kısaca anlatmak gerekirse: Twitter‘da bahsedilen filmleri tweet sayılarına, olumlu-olumsuz yorumlara göre listeliyor. IMDB ve çeşitli sinema sitelerindeki verilere güvenmeyenler için çok iyi bir site olduğunu söylemekte fayda var. Umarız gelecekte böyle yaratıcı uygulamaları daha fazla görürüz. Ayrıntılı bilgi ve site kullanımı için şuraya bakabilirsiniz.

Sosyal JaAaa: FriendFeedTwitterPilli Profil
diğer yazılarım için: JaAaa’nın Profili

Meraklı ol!

Looxcie ile gelecek daha yakın

JaAaa | 22 September 2010 16:36

“Dijital kameraları, video çekmeyi ve her an bir şeyler kaydetmeyi seviyorum” diyorsanız; Looxcie tam size göre! Biz kısaca Looxcie‘e geleceğin dijital kamerası diyoruz ancak kullanım deneyimi edindiğiniz taktirde sizin ne diyeceğinizi çok merak ediyoruz.

Looxcie: TakKaydetPaylaşKonuş

Looxcie’e sadece 200$ vererek: Android uygulamasını edinebilir, bluetooth ile veri aktarımı yapabilir ve canlı olarak kayıt yaparak Youtube, Vimeo, Dailymotion benzerleri sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.