bildirgec.org

yarışma hakkında tüm yazılar

Kremini Renkli Hayatlar Albümü

Profound | 09 May 2012 17:40

Kremini Renkli Hayatlar Albümü Facebook kampanyası ile kullanıcılar Kremini ürünleri ile çekilmiş fotoğraflarını yükleyip, fotoğraf filtreleri ile verdikleri efektler ile renklendiriyorlar. En çok puan toplayan ilk 100 fotoğrafın sahipleri Amerika’nın yeni trendi Slap Watch, Panjur Gözlük ve içi Kremini dolu sürpriz kutuyu kazanıyor ve toplamda ise 1000 kişiye ödül dağatılıyor.

Yarışma 5 Mayıs 2012 saat 11:00 – 1 Haziran 2012 saat 18:00 arasıdır.

Yarışmaya Katılmak İçin: Kremini Renkli Hayatlar Albümü

Sevgiliye Kavuş!

minderkilifi | 06 February 2012 11:44

Sevgiliniz için Mecnun olup çöllere düşmenize gerek yok!Sevgiliye Kavuş oyununda verilen görevleri yerine getirerek sevgilinize olan aşkınızın ne kadar büyük olduğunu kanıtlayabilir hem de onun için hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

15 Şubat’a kadar sürecek olan 5 aşamalı oyunda zamanında verilen görevleri yerine getirmek önemli. Oyun sonunda eksiksiz aşamaları tamamlayarak en yüksek puanı toplayan 3 kişi Alışveriş Saati‘inden hediyeler kazanacak.

Pierre Cardin En Moda Koleksiyon Yarışması

Profound | 30 January 2012 10:29

Şimdi Jüri Olma Sırası Sende!

“Collection De Pierre Cardin” erkek giysi tasarım yarışmasının finale kalan 11 yarışmacı tasarımlarını anlattıkları kısa filmler ile Sosyal Medya Özel Ödülü için yarışıyor!

Facebook’ta düzenlenen yarışma ile tasarımların anlatıldığı kısa filmlere oy veren kullanıcılar da Apple iPod Shuffle 2 GB ya da Jabra Bluetooth Kulaklık kazanma şansını yakalıyor.

Yarışma Tarihi: 25.01.2012 – 15.02.2012
Yarışmaya katılmak için

Threadless Ödüllü Çanta Yarışması

richaredo | 19 January 2012 13:24

çanta yarışması
çanta yarışması

Orijinal tasarımlarıyla kalbimizi çalan Threadless nihayet çanta tasarımı yarışması da düzenliyor.
Katılmak için şu şablon kullanılabiliyor ve kazanan tasarımın sahibi $500 nakit ve içi mükemmel Threadless ürünleriyle dolu bir Threadless çantası kazanıyor.

Daha fazla bilgi için de şu linke tıklanabilir.

Üç Boyut Önemlidir

vic vega | 06 January 2012 13:29

https://apps.facebook.com/ucboyutonemlidir/

Schwarzkopf’un erkekler için tasarlanmış ilk saç bakım serisi ‎[3D]Mension ürün setleri kazanabileceğiniz yarışmamız Üç Boyut Önemlidir’in kurdelesini kestik.

Fotoğraflarınızı yükleyip “[3D]Mension olmasa halimiz nice olurdu” sorusuna cevap buluyor, bir taraftan da ürün setleri kazanıyorsunuz. Artık daha ne olsun?

Acer’la Kutuları Aç

Profound | 29 December 2011 13:02

Kullanıcılar kutuların içine saklanmış ödülleri bulmaya çalışır ve ne kadar çok kutu açarsa büyük ödüle o kadar yaklaşmış olur. Çünkü boş ya da dolu kutu bakılmaksızın açılan her kutu ekstra bir çekiliş hakkı demektir.

Ayrıca her açtığınız kutudan sürpriz bir ödül kazanma şansınız da var!

Oldukça eğlenceli bir yarışma olan Acer’la Kutuları Aç’ın bağımlısı olacaksınız.

Ödüller;

Yarışma Sonunda Çekilişle Bir Kişiye: Acer TimelineX 4830TG notebook verilecektir.

Statusvertising

Profound | 28 December 2011 10:12

Statusvertising
Statusvertising

Küresel reklam yarışması The CUP bünyesinde düzenlenen The Young Cup 2012’ye gidecek 50 genci belirleyecek olan Statusvertising Facebook’ta başladı…

Kazananlar dünyanın en iyi reklamcıları ile yan yana 2 gün geçirecek ve ücretsiz giriş bileti kazanacak. Bunun için yarışmacıların yapmaları gereken şey, The Young Cup Facebook sayfasına gidip, yaratıcı statü mesajları yazmak, arkadaşlarından ve diğer kullanıcılardan destek isteyerek en çok oyu toplamak.

Yarışma sonunda en çok oyu alan 50 genç The Cup 2012’ye katılma hakkı kazanacak ve dünyanın en iyi reklamcılarını görme şansı yakalayacaklardır.

Yarışmaya Katılmak İçin: STATUSVERTISING

DASK Arkadaş Kulesi

Profound | 26 December 2011 09:01

DASK Arkadaş Kulesi
DASK Arkadaş Kulesi

Oyunda arkadaşlarından oluşan bir kule oluşturmaya ve onu ayakta tutmaya çalışacaksın. DASK(Doğal Afet Sigortaları Kurumu), küpleri sana kuleni ayakta tutma konusunda yardımcı olacak ancak bu kuleyi ayakta tutmak hiç kolay değil.

Yarışma sonunda bugüne kadar en yüksek puanı alan yarışmacı Apple iPad 2 16 GB kazanacak. Üstelik oyunda kulesini 10 küp ve daha fazla yüksekliğe çıkaran her onbininci(10000.) kişi Apple iPod Shuffle 2 GB kazanacak.

Arko Men ile 10 Numara Hafıza

Profound | 25 December 2011 13:23

Arko Men ile 10 Numara Hafıza
Arko Men ile 10 Numara Hafıza

Hafızana güveniyorsan hemen katıl!

İki seviyeden oluşan oyunu oynarken hem eğleceksin hem de hafızanı güçlendireceksin ve oyunu her tamamladığında bir çekiliş hakkı kazanacaksın. Üstelik oyuna davet ettiğin arkadaşların davetini kabul ettiğinde bir çekiliş hakkı daha kazanacaksın.

Yarışma sonunda yapılacak çekilişle 200 adet Arko Men Hediye Seti‘nden birini kazanma şansını yakalamak için hemen tıkla: http://on.fb.me/arkomen

Osis + Tarzını Yarat

vic vega | 14 December 2011 13:36

Schwarzkopf’un saç şekillendirme ürünü Osis+, bir Facebook yarışması yapmış (Gerçekten böyle kulaktan duymuş gibi yapanlardan olsak ne fena değil mi? Yok yok, biz yaptık.)

Hikaye basit, ödüller dev. Kısaca “Yakıp yıkan” bir fotoğrafınızı yüklüyorsunuz, en çok beğenilen 1000 TL’lik H&M, ikinci 250 TL’lik ByWonderland, üçüncü de 100 TL’lik Grupanya! hediye çeki kazanıyor. Ayrıca birincimiz, dilerse çekini moda blogger’ı, trend avcısı Onur Yüksel danışmanlığında harcayabiliyor.

Tarz sizinle olsun.