bildirgec.org

web geçmişi hakkında tüm yazılar

Yeni sitemiz: Kodaman.org

JaAaa | 13 November 2008 05:40

Pilli.com ve Nokta.com‘un ortak ürünü olan Kodaman.org yayında. İlerde web geliştiricileri için önemli bir yer tutacağı benziyor.Henüz tam olarak hangi içeriği yazacağımız hakkında bilgi veren Neler yazabilirim? sayfası düzenlenmemiş olsada sitedeki yazılar az da olsa bize neler yazabileceğimiz hakkında bilgi veriyor.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Pilli camiasına hayırlı olsun.Teşekkürler Pilli..
Henüz Pilli Network’e üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.

internette gizli işler çevirenler için firefox hamlesi

pisho | 14 September 2008 10:01

evet, webmonkey sitesinin blogunda yer alan habere göre Private Browsing (mahrem sörf) akımına firefox da katıldı. bildiğimiz gibi bu özellik ilk önce Safari tarafından kullanılmış daha sonra IE8 de “InPrivate” ismiyle kullanıldı ve en son olarak Google Chrome tarafından da “Incognito” adıyla kullanıma sunuldu. Şimdi ise 2008’in sonlarına doğru Firefox 3.1 beta sürümünde bu özelliği görmemiz için mozilla mühendisleri hummalı bir çalışma temposu tutturmuşlar.

Google Web Geçmişi Artık Türkçe

navruz | 03 August 2007 15:50

Google web geçmişi artık Türkçe
Google web geçmişi artık Türkçe

Geçtiğimiz hafta analytics servisini türkçe’leştiren googlebu hafta da web geçmişi servisini türkçeleştirdi. Web geçmişi sayesinde google da ne zaman ne aramışsınız detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Arama geçmişinizin saklanması için google toolbarın bilgisayarınızda kurulu olması veya google hizmetlerine üye girişi yapmış olmalısınız.