bildirgec.org

vektörel hakkında tüm yazılar

Web Tasarım Kaynakları #14

siriusbee | 23 July 2010 13:18

Düzenli olarak hazırlamaya çalıştığım ama zaman zaman (özellikle de şu sıralar) ihmal ettiğim web tasarım kaynakları serisinin 14.bölümünü nihayet yayınlayabildim.

Bu bölümde de yine tamamını ücretsiz olarak indirebileceğiniz, web tasarımı esnasında işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak birbirinden kullanışlı kaynaklar bulunuyor.

yazı tipi, ikon seti, psd dosyası, photoshop fırça ve doku seti, wordpress teması, vektörel grafikler, butonlar, arabirim setleri gibi bir çok ücretsiz kaynağı aşağıdaki kaynak linkinden indirebilirsiniz.

Quicksand Yazı Tipi

Code Bold Yazı Tipi


Days Typeface Yazı Tipi


Pixelophilia İkon Seti

Web Tasarım Kaynakları #13

siriusbee | 15 July 2010 13:22

Neredeyse her hafta düzenli olarak, nette yayınlanan ücretsiz kaynaklardan en iyilerini seçerek hazırladığım web tasarım kaynaklarının 13. bölümündeyiz.

Bu bölümde, yazı tipi, ikon seti, doku paketi, vektörel grafik, photoshop stil paketi, psd dosyası, website şablonu, wordpress teması, flash foto galeri gibi bir web tasarımcının tasarım anında işini kolaylaştırıp hızlandıracak bir çok ücretsiz kaynak bir arada.

Bir kısmını aşağıda gördüğünüz web tasarım kaynaklarının tamamını en alttaki kaynak linkinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paint Hand Yazı Tipi

Nioubes Yazı Tipi

Kyu Tux – Sosyal Medya İkon Seti

Web Tasarım Kaynakları #12

siriusbee | 01 July 2010 16:25

Klasik haline gelen web tasarım kaynakları tam gaz devam ediyor. Serinin 12.bölümünde de yine her web tasarımcının işini hızlandırabilecek çok kullanışlı ücretsiz kaynakları bir araya getirdim.

yazı tipi, ikon seti, photoshop fırçaları, pattern setleri, psd dosyaları, vektörel setleri, hazır site şablonları gibi bir çok kaynağı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bakalım 12. web tasarım kaynaklarında neler var?

Zagfont – Yazı Tipi

30 adet ücretsiz font

Web Tasarım Kaynakları #11

siriusbee | 14 June 2010 14:37

Yaklaşık 2 hafta önce 10.sunu yayınladığım web tasarım kaynaklarına bu hafta da 11.si ile devam ediyoruz.

Yine özenle seçtiğim, her web tasarımcının ihtiyaç duyacağı ve işini kolaylaştıracağı kullanışlı web tasarım kaynaklarını bir araya getirdim. Bu haftaki bölümde de yine; ücretsiz yazı tipleri, ikon setleri, photoshop fırçaları, photoshop dokuları, pattern ve gradient paketleri, vektörel setler, psd dosyaları ve web template gibi bir çok ücretsiz kaynak bulunuyor.

Web Tasarım Kaynakları #9

siriusbee | 04 May 2010 14:00

Düzenli olarak hazırladığım web tasarım kaynakları serisine, yine birbirinden güzel ve kullanışlı ücretsiz kaynaklar ile oluşturduğum 9. bölümle devam ediyorum.

Bu bölümde de ücretsiz yazı tipi, ikon seti, photoshop fırçası, photoshop action, doku, pattern, psd dosyası, buton seti, website şablonu, vektörel grafik seti gibi her web tasarımcının elinin altında bulunması gereken kaynaklar bulunuyor.

Playtime – Yazı Tipi

Rounded – Yazı Tipi

Monoplatio – Yazı Tipi

Iconic – Vektörel ikon seti

E-commercial – İkon Seti

Web Tasarım Kaynakları #8

siriusbee | 26 April 2010 18:58

Ücretsiz web tasarım kaynaklarına 8.si ile devam ediyorum. Yine her zamanki gibi bu hafta da web tasarımcıların işini kolaylaştıracak ve hızlandıracak her tarzda ücretsiz tasarım kaynağını bir araya getirdim.

yazı tiplerinden, ikon setlerine, photoshop fırçalarından, psd dosyalarına, vektörel grafiklerden website şablonlarına kadar aradığınız bir çok şeyi bulabilirsiniz.

Web Tasarım Kaynakları #6

siriusbee | 02 April 2010 11:41

Her hafta düzenli olarak hazırlamaya çalıştığım ücretsiz web tasarım kaynaklarına bu hafta da 6.sı ile devam ediyorum.

Bu hafta da photoshop fırçaları ve actionları, yazı tipleri, ikon setleri, dokular, hazır butonlar, vektörel grafikler ve psd dosyaları web tasarım işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracak.

Hazır vektörel grafik setleri

siriusbee | 31 March 2010 14:20

Tasarımcılar olarak vektörel tasarımın hayatımızda ayrı bir önemi vardır bilirsiniz. Vektörel tasarım yapmak zahmet ister, detaylı çalışmak ister, zamanımızı alır vs. Bu nedenle de çoğu zaman hazır vektörel grafiklere ihtiyacımız olur. Üstünde istediğimiz değişiklikleri yaparak hem zaman kazanırız hem de işimizi kolaylaşıtırırız.

Siz de tasarımlarınızda hazır vektörel grafiklere ihtiyaç duyanlardansanız bu bildirideki hazır vektörel grafik setleri çok işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Web Tasarım Kaynakları

siriusbee | 03 March 2010 09:59

Her web tasarımcının elinin altında olması gerektiğini düşündüğüm web tasarım kaynaklarına devam ediyorum. Grunge Tasarım Kaynakları‘na da bakmanızı tavsiye derim. çok geniş bir arşiv.

Bu kaynakta ise yazı tipleri, photoshop fırçaları, dokular, ikon setleri ve hazır vektörel setler bulunuyor. Beğeneceğinizi umuyorum. Web tasarım kaynaklarına düzenli olarak devam etmeyi planlıyorum. Takip etmeye devam edin:)

Başlıyoruz…

Juice Yazı Tipi

Star Avenue Yazı Tipi

Mari Yazı Tipi

Sonbahar temalı tasarımlarınız için hazır kaynaklar

siriusbee | 26 October 2009 14:29

Madem sonbahara girmiş bulunuyoruz, tasarımlarına bu atmosferi yansıtmak isteyenlerin işine çok yarayabilecek, Sonbahar temalı ikon setlerinden photoshop fırçalarına, wordpress temalarından website template’lerine kadar web sitesi ve grafik tasarımlarınızda kullanmak isteyeceğiniz, kullanmasınız da arşivinizde bulunması gereken bir kaynak.

I Love Autumn Web İkonları

Autumn Freeze İkon Paketi

Sonbahar Temalı Wordpress Teması