bildirgec.org

vektörel grafik hakkında tüm yazılar

Hazır vektörel grafik setleri

siriusbee | 31 March 2010 14:20

Tasarımcılar olarak vektörel tasarımın hayatımızda ayrı bir önemi vardır bilirsiniz. Vektörel tasarım yapmak zahmet ister, detaylı çalışmak ister, zamanımızı alır vs. Bu nedenle de çoğu zaman hazır vektörel grafiklere ihtiyacımız olur. Üstünde istediğimiz değişiklikleri yaparak hem zaman kazanırız hem de işimizi kolaylaşıtırırız.

Siz de tasarımlarınızda hazır vektörel grafiklere ihtiyaç duyanlardansanız bu bildirideki hazır vektörel grafik setleri çok işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

Binlerce Vektörele Ulaşın

theademix | 29 September 2009 11:14

vektör
vektör
heroturko
heroturko

Vektörel binlerce kaynağa buradan tek tıkla ulaşabilirsiniz.Sitede milyonlarca vektörel çizim mevcuttur ayrıca hazır her konuda ve şekilde döküman
bulabilirsiniz. Bulduklarınızı indirmek için siteye üye olmanız gereklidir.Buradan hemen üye olup istemediğiniz kadar dökümana anında ulaşın sitede ayrıca Vectors ,Stock Images CD’s ,RF Images ,Photoshop,3D Models ,Art Images,Portfolios,Fashion,Software,Ebooks ,Footages,
SoundMusic,Fonts,Magazines ,IconsPlugins,Templates ,Tutorials ,Wallpapers gibi dökümanlarda mevcut size gerekli dökümanı bulmak için search kısmına aradığınız objenin ingilizcesini yazarak aratabilirsiniz. Tasarımcılar için müthiş bir kaynaktır.Bu siteye göz atmanızı öneririm.

Background , Shape , Texture ,Icon gibi tasarımlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz vektörel grafik sunan site adreslerine buraya ve buraya ayrıca şuraya bakabilirsiniz.