bildirgec.org

usb fan hakkında tüm yazılar

Hareket Edebilir Laptop Soğutucusu: Minifit XL

hoodly | 21 June 2009 17:12

Laptopların aşırı ısınma problemlerinden kaynaklanan performans kaybı ve diğer olumsuz sonuçlarını azaltmak için soğutucu paneller tasarlandı ve kullanıma sunuldular. Fakat bu paneller sabit bir yapıda oldukları için her bölgeden ısıyı eşit derecede emerek düşürmeye ayarlı bir yapıdaydılar.

Hareket Edebilir Laptop Soğutucusu: Minifit XL
Hareket Edebilir Laptop Soğutucusu: Minifit XL

Minifit XL ise USB ile çalışan bir fan vasıtasıyla aşırı ısınan bölgelerin ısısının daha fazla düşürülmesi amacıyla tasarlanmış. Bu fan istenilen bölgenin rahatlıkla soğutulması için özel tasarlanan panel üzerinde çok kolay hareket edebiliyor.

Minifit XL eyrıca kitap okuma standı olarakta kullanılabilecek bir yapıda tasarlanmış.

USB Airplane Fan

Makadakal | 06 June 2008 15:18

Her geçen gün artan sıcaklarla zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren insanlar da sıcaktan bunalmaya başladılar. Sıcağın etkisini azaltmak ve serinlemek için çeşitli alternatifler var. En etkin çözümlerden biri hem daha küçük hem de gücünü bilgisayardan alan USB Airplane fanlar.

Işık Saçan Usb Fan

umitkilic | 17 May 2008 12:54

Sıcak yaz günlerinde bilgisayar başındayken serinletecek, geceleri ise aydınlatacak olan bu usb fan her bilgisayarın yanında bulunması gereken bir aksesuar. Özellikleri: Tüm bilgisayarlarla uyumlu (dizüstü, masaüstü), parlak aydınlatma, plastik yapım, istenilen açıya uyarlanabilir.

Usb Flower Fan

umitkilic | 28 April 2008 09:30

Zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren insanlar terden ve sıcaktan bunalır. Bunalmayı önlemek için USB Flower Fan alternatif bir ürün. Gücünü USB bağlantısıyla bilgisayardan alır. Ürünü ayrıca bilgisayar bağlantısı olmadan 3 pille de çalıştırabilirsiniz. Ürün Fiyatı: 12 Dolar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

[email protected] USB Fan

Makadakal | 18 April 2008 14:12

Zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren insanlar terden ve sıcaktan bunalır. Bunalmayı önlemek için [email protected] USB Fanalternatif bir ürün. Gücünü USB bağlantısıyla bilgisayardan alır. Ürünü ayrıca bilgisayar bağlantısı olmadan 3 pille de çalıştırabilirsiniz.

Ürün Fiyatı: 12 Dolar