bildirgec.org

ülker hakkında tüm yazılar

Kremini Renkli Hayatlar Albümü

Profound | 09 May 2012 17:40

Kremini Renkli Hayatlar Albümü Facebook kampanyası ile kullanıcılar Kremini ürünleri ile çekilmiş fotoğraflarını yükleyip, fotoğraf filtreleri ile verdikleri efektler ile renklendiriyorlar. En çok puan toplayan ilk 100 fotoğrafın sahipleri Amerika’nın yeni trendi Slap Watch, Panjur Gözlük ve içi Kremini dolu sürpriz kutuyu kazanıyor ve toplamda ise 1000 kişiye ödül dağatılıyor.

Yarışma 5 Mayıs 2012 saat 11:00 – 1 Haziran 2012 saat 18:00 arasıdır.

Yarışmaya Katılmak İçin: Kremini Renkli Hayatlar Albümü

Ülker Çizi’den Açlığını Yatıştıramayan Adam

kit kat | 21 December 2011 10:15

Türkiye’nin Facebook’ta en çok hayranı olan 7. markası Çizi, bu sefer de sandviç krakeri Çiziviç için yaptığı eğlenceli bir uygulamayla çıktı hayranlarının karşısına:

Açlığını Yatıştıramayan Adam


Karnı çok acıkmış genç bir adam, Çizi Facebook sayfasında kendisine yiyecek bir şeyler önerilmesini bekliyor ve kullanıcıların önerdiği hemen her şeyi yiyor. Feleğin sillesinden tutun da baba parasına kadar her şey.

Çizi ile Arkadaşını Tanıyabilecek Misin?

ekinpekoz | 30 November 2010 10:53

Çiziyle açlığımızı yatıştırırken diğer yandan da Facebookta yayınlanan “Arkadaşını tanıyabilcek misin” oyununu oynayarak eğleniyoruz.
Ayrıca eğlenmekle kalmayıp o reklamlarda gördüğümüz Çizi yeşil saatine sahip olabiliyoruz.
Peki nasıl oynuyoruz? Şöyle; önce Çizi Facebook sayfasını beğeniyoruz, oyunda arkadaşlarımızın karıştırılmış fotoğrafları karşımıza geliyor. Biz de bu aşağıda verilen şıklardan doğru arkadaşımızı işaretliyoruz. 30 Aralık‘a kadar her gün, istediğimiz her an oynuyoruz. En kısa zamanda en çok arkadaşımızı tanıyıp puanları topluyoruz. Eğer kampanya sonunda toplamda en yüksek puanı alan 100 kişiden biri olursak, güzelim Çizi Saati bizim oluyor.

Ülker Pötibör Çoko

witamin | 06 September 2010 10:48

Pötibör bisküvi ile krem çikolata birlikteliğini Ülker yeni çıkardığı Pötibör Çoko ile bizlere sunuyor.Bu yeni ürünün tanıtımı için facebook’ta bir uygulama da var.Ülker hergün 20 şanslı kişiye Ülker Pötibör Çoko kutusu hediye ediyor.Bunun için yapmanız gereken bu adresten facebook hesabınızla giriş yapmak ve en mutlu anınızı paylaşmak.Uygulama 1 Eylül 2010 tarihinde başlamış olup 15 Ekim 2010 tarihinde sona erecek.

Bizim Mutfak Çorba

witamin | 02 September 2010 10:52


Ülker Bizim Mutfak çorbalarına kendiniz malzeme ekleyerek kendi çorba tarifinizi oluşturuyorsunuz. 11 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında Bizim mutfak sitesine yüklüyorsunuz. Bizim mutfak jurisi tarafından en beğenilen tarifin sahibi İstikbal Regina Standart Gent model ile mutfağını yenileme fırsatı yakalıyor. Bol şanslar.

Enerjini Göster Ömer Onan Sana meydan okuyor

NLPMaster | 26 August 2010 14:05

Metro Enerjini Göster Basketbol Topu Kazan
Metro Enerjini Göster Basketbol Topu Kazan

Metro Enerjini Göstersitesi ile seni basketbol oynayıp hediye kazanmaya davet ediyor.
Ömer Onan Sana meydan okuyor. İnteraktif sitede sorulara doğru cevap vererek ve Ömer Onan ile Basket yarışı yaparak hediye kazanabilirsiniz.
Her gün 5 kişi Ömer Onan imzalı basket topu kazanıyor. Her gün 5 Kişi Dünya Basketboll Şampiyonası’na biletkazanıyor. All-Star listesine giren 20 kişi sürpriz hediye paketi kazanıyor.
Enerjini Göster