bildirgec.org

tıklama başına para hakkında tüm yazılar

satış ortaklığı

viarectaa | 17 August 2008 13:09

randevum.com bir arkadaşlık sitesi webmasterlerı ilgilendiren kısmı ise ziyaretçi başına para ödemesi. tıkbaşı 1KRŞ veriyor SİLVER ÜYE 3YKR GOLD ÜYE ise aylık ,yıllık alınan paketlerden %25 veriyor. Arkadaşlar randevum.com da biraz sabırlı olmak gerekiyor. Çünkü kullanıcılar sistemi tanıdıkdan sonra paralı üyeliğe geçiyorlar.1500-2000 tekil ziyaretçiyle çok iyi para kazandırabilir. Ayrıca gold üye gönderimine bağlı olarak tıkbaşı 5 YKR kadar komisyon artabiliyor.

Reklamlara tıklayarak para kazanın

KnuckleDuster | 19 August 2007 18:15

Anketlerden sonra yeni bi para kazanma yönetmiyle karşınıza çıkıyorum şimdi de. Anketler kadar para getirebilecek bi müessese olmasada eğer alt üye sayım yüksek olur diyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Sırayla tanıtmaya başlıorm fakat çoğu aynı mantık sitedeki reklama tıklıosunuz 30 saniyeyi tamamlaynca miktar hesapta gözüküyor.

Tarbux

Tarbuxta hergün sabit 10 adet reklam oluyor bunlara gün içinde eklenen reklamlarda var. Siz her tıklamanızdan 1 cent alıyorsunuz ve üye yaptınız kişilerin kazançlarını %100 alıyorsunuz. 7 dolar olunca parayı paypal’a yatırıyorlar.