bildirgec.org

ptr hakkında tüm yazılar

Bir Tıkla, Bir Dakikada 100 Dolar

beyrek | 13 April 2010 17:37

Ptc siteleri hakkında bundan önce yazdığım, tıklama başına para kazan başlıklı yazımda, en çok kazandıran ve ödeme garantili birkaç siteden bahsetmiştim. Yazımda ayrıca ptc sitelerinin para kazandırma sistemlerine de kısaca değinmiştim. Bu sitelerin üyelerine taahhüt ettikleri tıklama başına kazanç, reklam verenlerin; gösterim için ödedikleri miktara, belirledikleri tıklanma sayısına, gösterim süresine göre belirleniyor ve elbette elde edilen kazancın bir kısmı da siteye kalıyor. Ancak bir site var ki, tüm hesapları altüst edecek, çok kısa bir sürede yüzlerce bir kazanç vadediyor.

Lockerz Cılgınlığı

mecburkalanlar | 15 December 2009 14:39

Lockerz'ın logosu
Lockerz’ın logosu

Lockerz günde 1 ankete cevap vererek, sisteme günde 1 kere giriş yaparak, arkadaşlarınızı cağırarak, puan topladığınız ve bu puanlar karşılığında ödül kazandığınız bir site. Sisteme sadece davetiye edinerek giriş yapabiliyorsunuz. Kısa süre önce Türkiye’yede ürün gönderimine başladılar. Lockerz Cılgınlığı dememin sebebi ise sitemin hakikaten bir cılgınlık derecesinde büyümesi. Bir çok sitede lockerz hakkında yazılar yorumlar okumak münkün**. Beni en çok şaşırtansa lockerz’ın Türkiye yardım forumu olduğunu görmek oldu(kullanıcılar tarafından acılmış).
Geçmişte de bir çok ptc (paid to cilick) firması vardı. Reklamlara tıklayarak, e-mail okuyarak, site gezerek para kazanabiliyordu. Fakat bu firmalardan para kazanabilmek için ya 100binlerce mail okumalı yada 100lerce referans üye bulmalıydınız. Coğuda “teker patladı şöför atladı” gibi bahanelerle size ödeme yapmıyolardı.

Online Dünya’nın Para Pazarına Tezgah Açma Vakti

metinyrs2 | 04 September 2009 15:21

Arkadaşlar merhabalar.Sizlere,siz bu satırları okurken benim hala kullanmaya devam ettiğim online kazanç yollarını anlatmaya çalışacağım..

Öncelikle bilmeniz gereken birkaç şeyle başlamak istiyorum:
Birincisi: Benim burada anlattıklarım bir ‘’hobi’’ sayılır.Burada anlatacaklarım her hangi bir iş yerinde maaşlı çalışmak gibi kazanç sağlamayacaktır.Eğer çok parada gözünüz var ise lütfen ctrl+w tuşuna basınız.Yok hayır benim çok parada gözüm yok sadece eğlence arıyorum ve bu eğlenceyi döndürecek kadar kazanç yeter diyorsanız okumaya devam edebilirsiniz…

Güzel demek ‘’hobi’’ kelimesini kafanızın bir köşesine yazdınız ve okumaya devam etmeye karar verdiniz.

İkincisi:Burada anlatacağım sistemlerin hiçbirinin güvencesi yoktur,yatırım yaparım voleyi vururum diye düşünüp para kaptırdığınızda size bu sistemleri anlatan kişiye yani bana sövecekseniz lütfen ctrl+w tuşuna basınız.Yok ben kendime hakim olurum başıma ne gelirse kendi hatam dolayısıyla gelir diye düşüyorsanız okumaya devam edebilirsiniz…

Vay be hiç buraya kadar gelen olmamıştı.Demek bana biraz olsun güvendin(çaktırma ben böle düşünmek daha havalı) ve bu sistemlerde size ne biliyorsam doğrusu ve yanlışıyla anlatacağımdan eminsiniz.

Evet arkadaşlar burada size anlattığım sistemlerden ya kazanç sağlıyorumdur yada kazanç sağlamaya yakınımdır.Size sadece önerilerde bulunucam ve sayısal bir vaatte bulunmicam.Ve emin olun ki burada size ne bir kitap satmaya çalışıcam nede pramit sistemlerle birilerine ürün satın kar alın dicem.

Şimdi anlaştıysak ‘’hobi’’mizden nasıl para alırız onun yollarını anlatmaya başlayayım size.Bol şanslar.Ama daha önce birkaç hatırlatma yapmak istiyorum merak etmeyin uzun sürüp sizi sıkmayacak.

Birinci hatırlatma;hiçbir sistem referansı ne olursa olsun %100 güvenli değildir.