bildirgec.org

oyun dünyası hakkında tüm yazılar

FlingPC ile Pc’miz Wii oldu!

Beacool | 20 February 2010 18:12

FlingPC ile Pc miz Wii oldu!

Sonunda
Sonunda

Oyun dünyasında bir şeyler değişiyor, bu gerçek. 80 li yıllarda mouse 90 ların sonunda mouse klavye kombinasyonu 2000 li yıllarda ise Nintendonun çeşitli alanlarda yaptığı radikal değişimler oyun piyasasında değişim dalgalarını tetikledi. Her ne kadar şimdi Natal gibi kökten değişim getirecek yeniliklerden söz edilse de şu an için Wiimote rakip tanımıyor.

Pc oyuncuları ise bu kontrol sistemine ağzı sulanarak bakıyordu. Ta ki bugüne kadar. FlingPC olarak isimlendirilen bu aygıt wiimote’un sağladığı hemen hemen her imkanı pc cilere sağlamakta. Onunla bir tenisi gerçekmiş gibi oynarken oynamayı bırakıp bowling salonlarını evinize taşımanız mümkün. Bunun güzel yanı yazılımların ürünü aldıktan sonra size verilen bir şifreyle (EIP KART deniyor) bedavaya ve TÜRKÇE indirilebilmesi. Sunulan oyunların arasına zaman zaman yenilerinin geldiğini de belirtmeliyim.

Wii ile Tam Onikiden

fReewave | 27 March 2008 14:00

Nintendo wii çılgınlığı gün geçtikçe artmakta. Bununla birlikte üreticiler de wii için tasarladıkları yeni oyun ve Joystick seçeneklerini arttırmakta.
Tamamen plastikten yapılı ve ucunda koruması olan bu oku televizyonunuza fırlatarak oyunla gerçeği iç içe yaşayabilirsiniz. Daha fazla ayrıntıya buradan bulabilirsiniz.