bildirgec.org

medal of honor hakkında tüm yazılar

ÖLMEDEN ÖNCE MUTLAKA OYNAMANIZ GEREKEN 10 EFSANE OYUN.

eyupcan199 | 20 December 2010 17:21

Oyun dünyası gün geçtikçe katlanarak büyüyor. gelişen teknolojiler oyunların gerçeğe gittikçe yaklaşmasını sağlıyor.İşte bu karmaşık ortamda başarıyı yakalamış 10 muhteşem oyunu sizler için seçtik.

1. Call of Duty: Black Ops

2. Grand thief auto IV

Medal of Honor Yasaklandı

TheWertigo | 17 September 2010 10:27

Medal of Honor serisinin son oyununun multiplayer modunda taliban askerlerinin de kullanılabilir olması ABD ordusunun tepkisini çekti. Oyunun ABD’de askeri üs ve kurumlarda bulundurulması ve oynanılması yasaklandı. Oyunun dağıtıcısı olan Gamespot, yasağın hukuki bir yanının bulunmadığını ama yasağa uyacaklarını belirtti.

PSP’de Bu Hafta

theaob | 02 November 2006 13:00

PSP sistemi şu sıralar en yoğun zamanlarını yaşıyor. Geçen hafta çıkan Medal of Honor, Ace Combat ve NFS: Carbon gibi büyük oyunlardan sonra bu hafta da yeni oyunlar çıkacak.

gta:vcs
gta:vcs

GTA : Vice City Stories gibi bir oyun geliyor bir kere. Bana gelen maillerde yazdığına göre PSPmiz varsa bu oyunu mutlaka almalı, yoksa bir PSP almalıymışız. Ben daha oyunu oynama şerefine erişemedim. Ancak iso şeklinde özel firmwarelerde çalışıyormuş [2.71 SE-B’ (B2) lerde no-umd işlemiyormuş]. Oyunun konusuna gelince Vice City’deki Lance Vance “Dance”in abisini kontrol ediyoruz. Hatta Vice City’den başka karakterlerde göreceğiz. Hoş olacağa benziyor.
Death Jr. 2 : Root of Evil ise VCS gibi bir devam oyunu. Grim Reaper’ın oğlunu canlandırdığımız oyunun ikincisi. Bu da bir aksiyon oyunu.
Son olarak Dungeon Siege: Throne of Agony de yazıma giriyor. Üstten görünümlü bir RPG oyunu. 2K Games yayınlıyor. Kötü bir oyun olacağını sanmıyorum.