bildirgec.org

mazot hakkında tüm yazılar

Benzin fiyatlarına ayak uyduralım!

okebye | 05 May 2011 21:00

Benzinciler uygulamasına iPhone uygulamalarını dolaşırken denk geldim ve sizleride aydınlatmak istedim. Bildiğimiz üzere Türkiye’de benzin alabilmek için ufak bir servetiniz olması gerekiyor. Hergün yepyeni bir benzin zammıyla uyanıyoruz ve artık ipin ucu kaçmış durumda. Ancak benim yeni farkına vardığım bir şey varki, oda benzin fiyatlarının her benzincide, her şehirde farklı olması.

Card Finans Petrol Ofisi Kampanyası 40 TL kazan

NLPMaster | 30 September 2010 09:48

Card Finans Petrol ofisi Kampanyası ile tam 40 tl kazan.
Petrol Ofisi card Finans Kampanyasıile para puan kazanmak için Card Finans üye işyeri po istasyonlarından 3 kere 100 tl ve üzeri akaryakıt yani benzin mazot oto gaz lpg almanız gerekiyor.
Card Finans Petrol kampanyasından 40 tl kazan kampanyasından puan kazanabilmek için harcamaların farklı günlerde ve card finans pos cihazları üzerinden yapılması şart. Card Finans PO kampanyası detayları şartları koşulları burada: Card finans Petrol Ofisi

BP kampanya World card 60 TL kazan

NLPMaster | 29 September 2010 18:00

Petrol kampanyalarıile Bankalar kredi kartı kampanyaları düzenleyerek bol bol puan para dağıtıyor.
World card BP kampanyası da şimdi tam 60 tl kazandırıyor.
World bp kampanyası ile 60 tl kazanmak için kampanya sitesinde yer alan habere göre farklı günlerde bp akaryakıt istasyonlarından tek seferde 100 tl ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor.
Kampanyaya vakıfbank world card da dahil.
Haber detayları burada:
BP KAMPANYA

Scania ile Yakıt Ekonomisi

nzright | 09 April 2009 09:59

Daha az yakıt kullanarak daha çok yol gitmeyi kim istemez ki? Scania websitesinde yakıt ekonomisi ile ilgili püf noktaları veriyor. Ayrıca siteden aracınızın brüt ağırlığı, ortalama hız, yol bilgileri, yıllık kilometre ve dizel akaryakıt fiyatı bilgilerini doldurarak nekadar yakıt tüketeceğinizi hesaplayabiliyorsunuz. Doğru eğitim ve sürüş teknikleri ile deneyimli bir sürücünün yaklaşık %10 yakıt ekonomisi yapabileceğinin vurgulandığı siteden dünya haritası üzerinde gitmek istediğiniz mekanları işaretleyerek arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün.