bildirgec.org

matrox hakkında tüm yazılar

Matrox Sabit Disklerde Virus Var

KIFO | 26 September 2007 16:09

Kaspersky Labs firması Matrox 3200 modellerinin üzerinde virus olduğunu belirtti.

matrox hdd
matrox hdd

Virus’un bu modellerdeki başka örneklerindede yinelenmesi üzerine böyle bir açıklama yapmayı gerek görmüşler. Ayrıca virüsün HDD’lerin kök dizininde yer aldığı belirtiliyor.

Virüs HDD’nin bilgisayar bağlanmasıyla birlikte kendisini gösteriyor. “Virus.Win32.AutoRun.ah” adlı virüsün oyunların şifrelerini topladığı ve çaldığı belirtiliyor. Haberin tamamı burada.

matrox ile wow keyfi…

emsvizyon | 06 November 2006 20:15

hakikaten wow!
hakikaten wow!

arkadaşım murat, saat 8 civarı evinden servis arabasıyla alındığında yeni bir iş gününe merhaba diyor. bulunduğu ilin sağlık ocaklarına teknik servis sağlayan bir firmada bilgisayar teknisyenliği yapan murat,sabahtan akşama kadar yüzlerce telefonu cevaplıyor ve insanı çileden çıkartan sorulara makul yanıtlar vermekle cebelleşiyor. kimi zaman servis aracıyla kilometrelerce yok kat edip, angut bir memurun takmaktan aciz kaldığı klavye kablosunu takıyor ya da adsl modem resetliyordu… peki murat bu çıldırtan tempoya nasıl ayak uyduruyor, nasıl sabrediyor? tabii günün sonun da ki ödülü sayesinde… WOW… işte şampiyonların akşam yemeği,benzersiz bir dünyada,benzersiz karakterlerle, sadece o eşsiz dünyaya ait insanların anlayacağı bir dil… peki murat, bu oyunu matrox‘un tamda wow gibi oyunlar için tasarladığı, bu ekran kartı dağıtım aparatı ile desteklenen 3lü monitör sisteminde oynasaydı neler olurdu acaba… 🙂