bildirgec.org

louis vuitton hakkında tüm yazılar

2011 İN ÇANTA TRENDLERİ

sezzo | 18 February 2011 22:09

2011’in ilkbahar yaz çanta trendleri yine ışıltılı ve cıvıl cıvıl. Sade kıyafetinizi, şık bir çantayla ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız bu yılın trend çantalarını kullanmanızı öneriririm.

Valentino
Valentino

Web Tasarım’da Video’nun Yaratıcı Kullanımı: Moda Siteleri

admin | 12 January 2011 13:12

İlk zamanlarından beri video, görsel iletişimin en etkili ve güçlü elementlerinden biri olmuştur. mesajını amacına kilitlenmiş geniş bir kitleye direkt ve saf bir şekilde iletebilme özelliğine haizdir. görsel çekiciliğe sahip videolar, bir ürünü, servisi veya markayı en iyi şekilde temsil edebilir ve bu boyutta tüketicinin tükettiği nevaleyi çok daha interaktif bir boyutta inceleyebilmesine olanak sağlar. i̇şte bu sebeple, zarif, yaratıcı ve profesyonel videolar web tasarımdaki popülerliğini giderek arttırıyor.

12 harika Facebook hayran sayfası tasarımı

admin | 29 July 2010 17:40

Bazı şirketleri ve yatırımcıları sosyal medyaya yaptıkları katkılardan dolayı tebrik etmek gerek. Sosyal ağlarda açılan hesaplara öyle güzel tasarımlar yapıyorlar ki şaşmamak elde değil…işte en iyi 12 facebook hayran sayfası tasarımı.

victoria’s secret

victoria’s secret
victoria’s secret

coca cola

coca cola
coca cola

iPod evi

Runyy | 25 December 2008 10:36

iPod’a ne yapsak, ne etsek, nasıl geliştiririz, nasıl daha fazla ilgi çeker diye düşünürken şimdi de İPOD un evini çıkardılar!
Fransız icadı olan bu ev göze çok hoş geliyor.

  • iPod evinin içine 20 tane aksesuar koyabiliyorsunuz
  • iPod evini sarjla doldurarak yolda İPODunuzu şarj edebiliyorsunuz.
  • Kumandasıyla İPODunuzu uzaktan yönetebiliyorsunuz

Bu özellikle İPOD`u daha da hoş hale getirdiler, şu anda Avrupa devletlerinde tutuldu, Türkiyeye`de gelmesi bekleniyor.
İPOD evinin şarj edilebilir özelliyi ile İPODu 5 veya 6 kere şarj edebiliyorsunuz, yolda şarjım bitti kaygısına kapılmıyorsunuz gönül rahatlığıyla İPOD unuzu karıştıra biliyorsunuz 🙂
İPOD`un Türkiye ye geldiğinde olan sıra, İPOD`un evinede olacak gibi gözüküyor. Eğer bu anlattıklarımla yetinmek istemezseniz buradan araştırma yapabilirsiniz