bildirgec.org

kolay yoldan kilo vermek hakkında tüm yazılar

Kolay yoldan zayıflamak için (2)

angelism | 30 June 2011 13:40

Eveeet, daha birsürü ipucum olduğunu söylemiştim; zayıflamak için. Birinci yazıda sudan, sirkeden, patates ve makarnadan bahsetmiştim. Aslında anlatılanların hiçbiri zor şeyler değil. Ayrıca tekrar belirtmek isterim ki; bu yöntemler bilimsel değil, tamamen benim yıllara dayanan tecrübelerim sonucu ortaya çıkan bilgiler.

Baştan uyarayım, yazının devamındaki tüyolar birinci yazıdakilere göre nispeten sıkıcı olabilir. En azından içinde patates ve makarna gibi iki günahkar besin yok. Ancak yine de okumaya devam etmenizi öneririm. Kendinize uyan bir nokta yakalayacağınıza eminim!

Kolay yoldan zayıflamak için (1)

angelism | 29 June 2011 17:27

Yaz bazı yerlerde kendini pek hissettirmese de tatil bölgelerinde bayağı bayağı geldi ve mayolar meydana çıktı. Yine fazlası olanların korkusu kilolar da tabii… Ben de yıllardır bale yapan ve dolayısıyla zayıflama tekniklerine had safhada aşina olan biri olarak bazı tüyoları paylaşayım dedim. Bu ipuçları diyet veya spor yaparken ya da yapmazken denenebilir. Herhalükarda kendini hissettirecektir.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki burada yazan bazı şeyler bünyeye pekala kötü gelebilir. Doktorunuza danışın demeyeceğim daha bilimsel olmayan bir yöntemle kendinizi kötü hissettiğiniz anda ne pahasına olursa olsun buna bir son verin diyeceğim. Tamamen sağlıklı bir vücutta tabii ki problem olmayacaktır ancak tansiyon, şeker gibi hastalıklar problem yaratabilir. Dolayısıyla ne olursa olsun kendinize dikkat edeceğinize söz verin ve öyle okumaya devam edin!