bildirgec.org

internetten para hakkında tüm yazılar

Upload yaparak para kazanma ipuçları

lemonvodka | 26 April 2011 12:32

Merhaba,

Bu yazımda size upload yaparak nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle bir adet sunucunuz olursa gayet hızlı bir şekilde download yapıp ardından o dosyaları upload edebilirsiniz.

Almanız gereken sunucu veya VPS, Windows tabanlı olmalı. Bunun sebebi de uzak masaüstü bağlantısı kuracak olmamızdır.

Film ve oyun upload ederseniz daha çok dosyanız indirilir ve daha çok kazanırsınız.

İnternet pazarlamasında sitenizin tanıtılması

fazlisen | 29 March 2010 23:11

web sitenizin populer olması hakkında

İnternetten para kazanmanın veya pazarlamanın en iyi araçlarından biri de bir web sitenizin olmasıdır. Tabii ki bir web sitenizin olması yeterli midir? Hayır, bir site yaparak, sitenize trafik gelmesini beklemek asla doğru değildir, bu trafiği de asla beklemeyin. Satış veya pazarlama yapmak istiyorsanız, sitenizin populer olmasında, tanınmış olmasında ipleri elinde tutmanız gerek. Bunu yapabilmenin çeşitli yolları elbette mevcut. Yeter ki siz karalı olun. Bunlardan bir kaçı, en önemli arama motorların kayıt olmak ve buralarda üst sıralarda çıkabilmektir, mail listelerine sitenizi tanıtan e-postalar yollamak, forumlarda sitenizin reklamlarını yapmak ve sitende bedava promosyonlar yapmaktır.

Ücretsiz üyelikle para kazanma

oguzsicimli | 08 June 2009 22:55

2007 nin kasım ayında kurulan sistemgiderek büyüyor.2.yıl sonun dağıtılan prim 600,000 TL yi aşmış durumda.Haftalık ödemeler yapan sistemle ödeme yapmak için epey beklemenize gerek kalmıyor çünkü haftalık ödeme alabilecek durumda oluyorsunuz otomatikman.Normalde siteme üyelik bedeli 60 TL.AMA HAZİRAN ayı boyunca ücretsiz.Ücretsiz üye olduğunuza bakıp biz prim almayacakmıyız demeyin Herkes prim alıyor.Elinizi çabuk tutun ve mutlaka ücretsiz üye olun derim.Ücretsiz Üyelik

Gösterime Ödeyen Sponsor

muzzy85 | 18 March 2009 12:21

bu blogda blogunuzdan ya da web sitenizden tekil gösterim başına gelir elde edebileceğiniz bir yöntemden bahsediliyor. Eğer gerçekten bahsedildiği gibiyse, gösterime verdiği ücret çok güzel. sitenize, amerikadan gelen ziyeretçiye 1000 gösterim başına 2,05$, türkiye’den ziyeretçilere de 0,44$/cpm ödüyormuş.

internetten para kazanmanın 100+ yolu

msaygilar | 01 August 2007 11:45

İnternetten Para Kazanın
İnternetten Para Kazanın

mashable hayatını nette yaşayan insanlar için mükemmel kaynakları toplayarak okurlarını memnun etmeye devam ediyor.

Bu yazı ise hayatını tamamen nette yaşamak isteyenler için internetten para kazanmanın 100’den fazla yolunu gösteriyor.

Kaynaklar arasında netten gelir elde etmek için her türlü güvenilir kaynak bulunuyor.
Bu kaynaklar temelde şu şekilde para kazandırıyor:

  • Blog ve makale yazarak para kazanma
  • Blog veya internet sayfasına reklam alarak para kazanma
  • Satış ortaklığı ile para kazanma
  • Sosyal alanda reklam paylaşımı ile para kazanma

    Ancak internetten para kazanmanın düzensiz ve sistemsiz bir şekilde mümkün olmayacağını, ilk etapta kazançların çok küçük rakamlar olacağı için umudunuzu yitirmemenizi tavsiye ederim ve sizi yeniden bu sayfaya yönlendiririm.

internetten para kazanmak 2

ploop | 03 September 2006 08:44

Daha önce internetten para kazanmak başlıklı yazım vardı burada. 1 senede çok şey değişti, çağa ayak uydurmak lazım. 1 senede stratejilerde ne değişti peki?
1) adsense‘e olan ilgi azaldı. büyük reklamcıların yahoo’ya kayması ve ucuz adwords kredilerinin 2006 senesine damga vurmasıyla google adsense kazançlarında düşüşler meydana geldi. Ayrıca google adsense’in kontrol mekanizmaları gelişti(mi), banlanmayan webmaster(!) kalmadı gibi. Herkes gibi bende portföyümde adsense’in ağırlığını azalttım. fakat son zamanlarda babamı da web işine sokmamla birlikte adsense’in ağırlığı artacaktır 🙂
2) sedo tam gaz gidiyor. eğer hile yapmazsanız paranızı mutlaka ödüyor. gerekli açıklama zaten önceki yazımda var.
3) adbrite yerini adengage‘e bıraktı. adbrite’ın kazançları çek ile göndermesinden ötürü antipatikleşmesini fırsat bilen adengage, piyasaya paypal ödeme yapıyorum diyerek damga vurdu.
4) parked (sedo gibi bir domain parking programı) son bir kaç aydır türk webmasterını ihya etti. fakat son 2 gündür tabir yerindeyse toplu kıyım yaparak türkleri sistemden temizledi (%90’lık kısım gitti sanırım bu operasyonda)
5) goldkey (sedo gibi bir domain parking programı) popülerliğini koruyor. yeni hesap açılışlarını sınırlı izin vermesi/vermemesinden ötürü hesaplar forumlarda 200$’a kadar alıcı bulabiliyor. banlanma sesinin en az duyulduğu sponsorlardan bir tanesi. artık yerini activeaudience‘ye bırakıyor.
6) play65 son bahis yasa tasarısından çok yara aldı bana göre. kullanan siteler azaldı, fakat kullananlar da iyi para alıyor.
7) 2006’ya damgasını vuran sponsorlardan bir tanesi ringofon 🙂 çoğu zaman insanları aldatıyor diye eleştirilse de, ringofon kullananlara iyi para kazandırdı.