bildirgec.org

internet siteleri hakkında tüm yazılar

i̇şinizi kolaylaştıracak birkaç site – 4

yuxelmurat | 13 September 2010 14:38

Seriye 5 yeni site ile devam ediyorum.

okunduktan sonra kendini imha eden notlar gönderin
okunduktan sonra kendini imha eden notlar gönderin

Privnote – Özellikle mesajlaşmada ki gizliliğe önem veriyorsanız vazgeçilmeziniz olacak bir site. Ekranda görünen alana mesajınızı yazıyorsunuz. Linkinizi alıyor ve mesajı okuyacak kişiye gönderiyorsunuz. Mesaj okunduğu an link iptal oluyor ve bir daha kimse tarafından okunamıyor.

Dosyalarınızı Popüler Binlerce Dosya Formatlarına Çevirin
Dosyalarınızı Popüler Onlarca Farklı Dosya Formatlarına Çevirin

Convert.Files – ses, video, fotoğraf veya yazılı dökümanlarınızın formatlarını popüler onlarca farklı formata dönüştürmenizi sağlayan bir site.

Online Saat
Online Saat

Kolay web sayfası yapmak aracı, axess.im

admin | 19 November 2009 17:56

Diyelim bir makale yazdınız, ya da CV’nizi birileriyle paylaşmak istiyorsunuz. Ya da freelance çalışıyorsunuz ve sık sık birileri size referanslarınızı soruyor. İşte bu noktada size yardımcı olabilecek bir site. Global bazda ses getirebilecek bir Türk girişimi axess.im. Kullanımı çok basit. Basit bir sayfa oluşturma aracı. Nasıl bit.ly gibi siteler linkler için kullanılıyorsa, bu da içerik için kullanılıyor. Bir konuda bir yazı yazıldı diyelim, buraya konulup kısa bir link alınabiliyor. İstenirse adsende kodu bile konabilir. para kazanılabilir. Üyelik gerektirmiyor, ve tek yaptığı iş bu.

Net dünyası kuruluyor! Türkçe internet siteleri bu dünya’da toplanıyor!

WebSiteTakipcisi | 31 March 2009 10:25

Net Dünyası
Net Dünyası

Birçok kişi gibi bende çeşitli internet siteleri arasında gezmeyi ve yeni internet siteleri keşfetmeyi seviyorum. Bugün üye olduğum bir forumda gezerken değişik bir internet sitesine rastladım. Sitenin iki gün önce açılmış olmasından ve yaratıcı özellikler taşımasından dolayı Net Dünyası isimli bu siteyi sizlerle paylaşma gereği duydum.

Net Dünyası, Türkçe internet sitelerini, forumlarını ve bloglarını değişik bir yöntem kullanarak bir araya getirmek için kurulmuş. Net Dünyası isimli bu internet sitesinin yöneticileri, Türkçe internet sitelerini, forumları ve blogları Net Dünyası’nda bulunan mahallelerde, caddelerde ve sokaklarda toplamak istiyor. Bu mahalleleri, caddeleri ve sokakları da Net Dünyası ekibi kendisi çiziyor. Şu an sitede bir adet mahalle bulunmakta. İsteyen internet sitesi, forum veya blog sahipleri bu mahallede bulunan binaları $3 dolar ile $5 dolar arasında değişen bir fiyata alabiliyor. Eğer binayı satın alırsanız ziyaretçiler fare ile binanızın üzerine geldiklerinde binanın hemen yanında bir detay penceresi açılıyor. Detay penceresi içerisinde internet sitenizin, forumunuzun veya blogunuzun ekran görüntüsü ve açıklaması çıkıyor. Ayrıca ziyaretçiler sizin satın aldığınız binaya tıkladıkları zaman size ait internet sitesi, forum veya bloga ulaşabiliyorlar.

İnternet Siteleri Yardımlaşma Grubu açıldı – ISYG

ogranver | 09 November 2007 20:10

Merhaba,
İnternet Siteleri Yardımlaşma Grubu açılmıştır. Grub içinde tıpkı Google AdSense Forumu tarzı yardımlar, bilgiler alabilirsiniz üyelere yardımcı olabilirsiniz. Daha fazla verimli internet sitesi kurmak için ipucuları da var. Bir girip üye olarak bakınmanız gerekir. Benden sadece bir öneridir.

Saygılarımla;
Oğuzhan FELEK www.ogranver.com site yöneticisi

Grup Adresi: http://groups.google.com/group/ISYG