bildirgec.org

indirme programı hakkında tüm yazılar

En İyi İndirme Programları İlk 3

aras09 | 01 October 2010 15:54

Arkadaşlar internette çok vakit geçirenlerimiz vardır benim gibi. İnternetten durmadan bişeyleyler indirmeye çalışırız. bunlar video, oyun, müzik vb şeyler. dosyalarımızı indirirken ya çok yavaş indirir yada indirme durdumu bida devam edemiyoruz, baştan indirmek zorunda kalıyoruz. kendi denediğim programları vereceğim.
programları herkesin anlacağı bir şekilde anlatmaya çalıştım.
1.İnternet download manager

Jdownloader

aksuck | 16 January 2009 17:03

hazır konu hortlamışken, biraz jdownloader’dan bahsedelim. efendim jdownloader çirkin ama işlevsel olarak harika hazırlanmış java tabanlı bir indirme yöneticisidir. kendisini bu kadar vazgeçilmez yapan ise “free user”ların kabusu, “premium”cuların göz bebeği rapidshare a güzel bir ince ayar vermesidir. sadece rapidshare değil diğer tüm file hosting servisler için de biçilmiş kaftandır. kafa karıştırmadan ne nasıl anlatalım:

öncelikle jdownloader programını burdan indirelim. indirdikten sonra klasörden programı açalım. gerekli ilerlemeleri yapalım. daha sonra büyük ihtimal güncellemeler ile ilgili birkaç soru soracaktır. güncelleyelim, geri kalmayalım. geri kalan birkaç ufak ayarı dilimiz döndüğünce anlatayım.

  • ince Ayarlar (F11):

Tabii ki bütün ayarlara değinmeyeceğim. sadece işimizi görecek kullanışlı ayarlara parmak basmak istiyorum.
Üzerinde durulması gereken en mükemmel özelliği modeme kendi kendine reset atabilmesi. Rapidshare free user’lar bunu gayet iyi bilirler. Bir diğer özelliği rapidshare geri sayım sayacını da ortadan kaldırıyor. siz sadece linkleri panoya kopyalıyorsunuz. o kendisi hallediyor. linkleri otomatik algılaması için

işaretli olması gerekiyor. böylelikle herhangi bir linki kopyala dediğimizde jdownload aktif hale geliyor.

Modemin her indirme sonunda reset atmasını istiyorsak birkaç ayar yapmamız lazım. Alıntı yaptığım sırayla bu

Rapidshare’den Art Arda Sınırsız İndirme

bilfatma | 29 October 2008 15:37

Rapidshare’den art arda ve sınırsız indirme yapabilmek için hepimiz bir çok yollar denemişizdir. Sevdiğimiz dizileri art arda indirip izlemek kim istemez ki? Bu konuda şimdiye dek gördüğüm en iyi indirme programı Cryptload’un resmi sitesi‘nde Download sekmesine gelin ve işletim sisteminize uygun olarak programı indirin.
Windows işletim sistemi için Cryptload

İndirdiğiniz cryptload dosyasında cryptload.exe’yi tıklayın, böylece program açılsın. Sonra indirmek istediğiniz linki kopyalayın. Siz kopyalar kopyalamaz cryptload linki algılayacaktır ve link toplayıcı ekran açacaktır.

link toplayıcı
link toplayıcı

İstediğiniz kadar linki daha kopyalayın, hepsi link toplayıcıda sizden onay bekleyecek. Sonra link toplayıcı ekranda Ekle’ye tıklayın. Karşınıza çıkan onay ekranlarında da tamam’ı tıklayın.