bildirgec.org

google ads hakkında tüm yazılar

Google TV

angelsdemos | 24 May 2010 12:19

Internet devi Google, yeni projesi olan Google TV‘yi açıkladı. Google artık arama motoru, işletim sistemi ve cep telefonu piyasasının yanında televizyonları da ele geçirmeye kararlı görünüyor.

Google‘ın ana gelir kaynağı üzerine kurulu olduğu internet reklamcılığından sağlanıyor. Çeşitli yollarla reklam gelirini arttıran Google, farklı alternatifleri de düşünüyor. Google yetkililerinin açıklamalarına göre, televizyon pazarının yıllık karı 70 milyar dolar. Google, Google TV sayesinde reklam gelirini oldukça arttırmayı planlıyor.

Google TV, internete bağlı bir televizyon ve üzerine kurulu olan Google hizmetleri sayesinde kurulacak.Ayrıca televizyonun dışında Android işletim sistemi kurulu bir cihaz daha olacak ve bu cihazda güçlü bir işlemci bulunacak.

google dan yenilikçi projeler

minamisel | 03 July 2007 20:23

google yenilikçi yatırım planlarını açıkladı.

2008’den itibaren karbon nötralize etme politikasının uygulanmasını sağlayacak olan Google, küresel karbon emisyonunu azaltacak projelere yatırım yapacak.

haberin devamı

yeni google video ads formatları

Hiroe | 30 May 2007 07:36

yeni google video ads formatları kullanıma hazır.boyutları 728×90, 120×600 ve 160×600.Burdan girip aşşağıya doğru scroll ettiğiniz zaman görebilirsiniz.Burdan da canlı olarak nasıl çalıştığını görebilirsiniz.