bildirgec.org

fizy.com hakkında tüm yazılar

Nihayet fizy tekrar bizlerle.

ferfote | 02 April 2011 14:14

-fizy-
-fizy-

Yayına başladığı 2008 yılından itibaren, en çok hit alan müzik siteleri arasında zirveye yerleşen fizy, telif hakları nedeniyle müyap ile girdiği mücadelede yenik düşmüş ve kullanıcılarına geçici olarak veda etmişti.Bu olaydan sonra fizy’nin yardımına yetişen turkcell onu satın alarak, bu soruna çözüm bulmuşa benziyor.fizy 1 nisandan itibaren yayın hayatına başladı.

bilmeyenler için fizy kimdir?

fizy.com dan müzik indirmek

thelordofthenet | 18 October 2010 14:32

fizy.com dan müzik indirmek mümkün mü sorusuna evet ve hayır diyeceğiz. zira fizy de dinlediğiniz bazı müzikler sistem tarafından indirmenize müsade etmese de fizy den çok kolay bir şekilde video ve müzik indirebilirsiniz. Nasıl mı?Elbette öncelikle firfox tarayıcıya sahip olmanız sonra Download Helper eklentisini kurmanız yeterli.

Türkçe Video Ara Video75.Com!

alkmaar | 19 July 2010 18:30

Bu site birkaç türk tarafından oluşturuldu.

Video75.com
Video75.com

Fizy.com tarzı ama kısa sürede birçok kitleye ulaşmayı başardı! Ziyaretçi sayısı şuan büyük sitelerin ziyaretçi sayılarıyla hemen hemen aynı. Başarılı türk gençleri görmek bizi sevindiriyor. Yalnız sitedeki eksikliklerin en başında görsellik geliyor. Görsel görünüme önem verilirse herşey daha güzel olabilir.

Sitenin ayrıca facebook’da şimdiden 266.000 hayranı bulunmakta!

Facebook
Facebook

İnternet radyosu.Fizy Mood

muratcevikgs | 21 December 2009 12:13

Fizy Web Radyosu
Fizy Web Radyosu

Online müzik servisi olan fizy yeni bir özelliğini daha kullanıcıların beğenisine sundu.Fizy mood olarak adlandırılan bu servis ile beraber tek tek şarkı arayarak dinleme yerine fizy tarafından oluşturulmuş olan nostajik,sakin,hareketli,melankolik,eğlenceli,mutlu,karmaşık modlarından birisi ile o anki ruh halinize göre şarkılar dinlemenizi sağlıyor.Fizy Mood gencturkcell sponsorlugunda beta olarak hizmet vermekte.Bu servis ile internetin önde gelen radyolarından olan last.fm ve pandora‘ya gayet güzel bir alternatif olmakta.Fizy’nin türkçe şarkılar için Müyap anlaştığı ile yabancı şarkılar için ise Sony ile anlaşma masasında olduğu düşünülürse bu servisin önünün çok açık olduğu düşünülebilir.

Fizy’e yeni rakip

insanussu | 03 July 2009 17:42

TurkFizy.com
TurkFizy.com

internet üzerinden online olarak mp3 dinlemeye yarayan, oldukça sade, hızlı ve kullanımı kolay, arama motoru tarzında bir müzik kutusudur. Fizy.com, bu tip siteler arasında gördüğümüz en hızlı sonuç gösteren site durumunda. Ama artık TurkFizy.com var, TurkFizy aslında yeni değil 2 ay önce düşünmüş olduğum bi proje idi amma velakin açmak bugüne nasip oldu, tanıtım ve reklamı güzel yaparsak fizy.com u Türkiye’de geçeceğine inanıyorum, Allah nasib kısmet edersede öyle olucak 🙂 Hedefimiz büyük olan büyük yerlere gelir, bizde o misal…

www.turkfizy.com