bildirgec.org

film seyret hakkında tüm yazılar

filmlerin sonunu söyleyen 9 site

tembelyarasa | 08 September 2010 14:45

hiç, bir filmi izlerken sonunu göremediğiniz oldu mu?
veya sonunu çok merak ettiğiniz? bu durumda spoiler veren yani filmde olacakları söyleyen siteler var. bu siteler veri tabanlarında onlarca filmin sonunu barındırıyor siz de filmin sonunda ne olduğunu öğreniyorsunuz. yalnız baştan uyaralım
ben o filmi izleyecektim neden sonunu söylediniz diye kızmak yok. Merak ettiğimiz film sonlarına artık birilerine sormadan öğrenebileceğiz, bilgilendirici ve eğlendirici olması dileğiyle.


The Movie Spoiler

the movie spoiler oldukça kapsamlı bir site. bunu, veri tabanında yaklaşık 1000 adet filmin sonunu bulundurması nedeniyle belirtiyorum. isterseniz siz de izlediğiniz filmin sonunu gönderebiliyorsunuz siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Moviepooper

moviepooper the movie spoiler’dan aha kapsamlı bir site. 4.000 ve artmaya devam eden
film sonu arşivine sahip ve oldukça kullanışlı bir şekilde tasarlanmış. en son çıkan filmlerin sonunu görebilirsiniz siteye ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

en iyi videolar – topofthetubes

filezza | 16 April 2009 13:38

topofthetubes, youtube, Google video, Yahoo video, Rewer, Myspace, Dailymotion, LiveVideo gibi popüler video sitelerini tek bir yerden takip etmenizi sağlamayı amaçlayan bir oluşum.

içeriğini oluşturan sitelerin günlük top 20 listelerini bulabilir, widget desteği ile videoları kanallara veya kullanıcı adına göre kendi sitenizde gösterebilirsiniz.

Youku, Çinli YouTube

filezza | 22 July 2008 16:47

Youku, Çinli YouTube
Youku, Çinli YouTube

Dünya da olduğu gibi, internet üzerinde başarı sağlamak için, yatırım ve fedakarlık yapılmalı ki, başarı gelsin.

Youtube kopyası olarak önümüze çıkan sitelerden farklı, youtube’a rakip olabilecek bir site, çin’den yola çıkmış.Geçen yıl çin’de en fazla ziyaret edilen ikinci (birinci, tudou) video sitesi olan, 80 milyon $ karı ile ekonomik değerlendirmede birinci sırada yer alan bir site.

Italy Film: online film izle

filezza | 07 July 2008 14:13

Italy Film; italyanca seslendirilmiş, çeşitli filmlerin bir arada sunulduğu,geniş bir arşive sahip, online film izleme sitesi.

Filmler MegaVideo üzerinden sunuluyor.Filmlerin görüntü boyutları ve kaliteleri değişiklik gösterebiliyor.

Film izlemek için yapmanız gereken, filmin posterine tıklamak.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Trailers Flickr : Filmlerin Fragmanları

filezza | 28 June 2008 13:30

trailersflickr
trailersflickr

Filmlerin fragmanlarını bir araya toplayarak, ziyaretçilerine sunmayı amaçlayan, gelişme aşamasında olan bir site.

Etiketleme sistemi ve filmlerin aylık olarak index’lenmiş olduğu sayfalara ulaşma imkanı verdiği için, aranan sanatçıyı bulmayı ve o ayın filmini bulmayı kolaylaştıran bir yapıya sahip.

Film fragmanları