bildirgec.org

fairytale hakkında tüm yazılar

Kabus – Fairytale

sonnefes34 | 30 August 2012 12:45

2012 İtalya yapımı olan gerilim ve korku içerikli filmin yönetmen koltuğunda Christian Bisceglia ve Ascanio Malgarini oturuyor. Filmin konusu oldukça güzel. Kocasından yeni boşanmış olan Sophia genç bir kadındır. Hayatına yeniden başlamak için kızı Helena ile birlikte başka bir şehre taşınır. Ardından sıra dışı olaylar başlar. Tüm apartman lanetlenmiştir ve Helena’nın süt dişlerinin dökülmesi ile birlikte korku dolu olaylar tek tek başlamaktadır. Bu olayın çok geç farkına varan Sophia bu kabustan bir an önce kurtulmanın yollarını arayacaktır. 24 Ağustos 2012 tarihinde vizyona girecek filmin kadrosunda ise Sophia rolünde Harriet MacMasters-Green, Helena rolünde Sabrina Jolie Perez ve Ferri rolünde Paolo Paoloni oynamakta. Filmin fragmanını burayı tıklayarak izleyebilirsiniz.

Eurovision 2010 OSLO Fornebu Arena ‘da !!!

mistanbul | 06 July 2009 21:19

Eurovision 2010 OSLO Fornebu Arena ‘Da !!!

Alexander Rybak Fairytale ile ülkesine birincilik getirdi. Norveç Eurovision için hazırlıklara başladı..

Eurovision bu sene Norveç’teki Fornebu Arena’da yapılacak…

Fornebu Arena
Fornebu Arena

Oslo şehir merkezine 5 dk uzaklıkta olan Fornebu Arena’da yapılacak eurovision UEFA 2009-2010 finalleriyle birlikte çakışacağı için Eurovision 25, 27 ve 29 Mayıs ‘a ertelendi.

Ana yayın kuruluşunun NRK olduğu bildirildi.

Makedonya’nın muhtemelen yarışmadan çekilmesi bekleniyor..

Bir Peri Masalından Çok Daha Fazlası!

arago | 17 May 2009 16:31

eurovision 2009 birinciliğini norveç yani sanatçısı alexander rybak’ in kazanması pek şaşırtacak bir sonuç değil aslında google tahminleri de hadise ile alexander’ ın çekişmeli bir rekabet içinde olduğunu gösteriyordu zaten ama şunu söylemeliyim ki gerçek sanatçının kim olduğunu ortaya koyan bir sonuçtu. azerbaycan bizi en çok şaşırtan ülkeydi denilebilir. tahminlerde bile adı bulunmayan bu ülke 3. haketmişse ne mutlu bize. tabi bizde bu pastadan payımızı aldık. paçamızı 5. likten son anda kurtardık ve 4. olduk. norveç 387, Iceland 218 ve azerbaycan da 207 puan ile ilk üç sırada yer alan ülkelerdi.