Dönemin yükselen popülaritesi facebook ve facebook üzerindeki en iyi 5 arkadaşlık uygulaması

Online Friends
Online Friends

Online Friends
Online Friends Facebook kullanıcılarıyla halen arkadaş çevrenizde olmasalar dahi iletişim kurmanıza hediye gönderip almanıza ve mesajlaşmanıza imkan veren bir uygulamadır. Flash tabanlı standart arkadas arama uygulamasıdır. Belirli kriterlere göre yaptığınız aramalarda bulduğunuz kullanıcılara hediye gönderebilir ve arkadaşlık daveti gönderebilirsiniz.

Online People
Online People

Online People
Online People , Online Friends gibi arakadaş arama uygulamasıdır. Html tabanlıdr. Oldukça yüksek kullanıcı vardır. En son 1.500.000 kadardı ve hızla artmaktadır. En önde gelen arama uygulaması desek yanlış olmaz. Basit bir arayüze sahip olmasına rağmen oldukça kullanışlıdır. Kendi içerisinde kredi sistemide buludurmaktadır.

Top Friends
Top Friends

Top Friends
Top Friends de yukardakiler gibi yeni arkadaşlar bulmanıza yardımcı olmasının yanında Arkadaşların derecelendirilip görselleştrmesini sağlar. Henekdar en iyi arkadaşlarım gibi bir durum olsada çevrenizi genişletmeye yarayan bir uygulamadır.

Zoosk
Zoosk

Zoosk Bİr diğer uygulama ise Zoosk. Oldukça güzel bir arayüzü olan arkadaslara arsında hediye alışverişi mesajlaşma ve davet seçenekleri olan bir uygulama. Kredi sistemiyle ekstra özelliklerini kullanmanızı sağlar. Oldukça fazla kullanıcıya sahiptir..

Cupid
Cupid

Cupid.com Son olarak Cupid den bahsedelim.Cupid sadece arkadaşlık kurmak ve yeni ilişki üzerine kurlumuş bir site. Facebook uygulamasından ziyade daha cok connect tarzı bir siteyi andırıyor. Fakat facebook tan verileri alıyor ve yetkilendirme için facebook a bağlanmamış gerekiyor. Oldukça amaca uygun hazırlanmış bir uygulama diye düşünüyorum.