bildirgec.org

cansu dere hakkında tüm yazılar

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011)

queennothing | 30 September 2011 21:02

Bir süre evvel afişini paylaştığımız “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm“, 28 Ekim 2011 tarihinde vizyona giriyor. Gişe rekorları kırması beklenen filmin yönetmenliği Serdar Akar tarafından yapıldı. Emrah Serbes’in aynı adı taşıyan kitabından uyarlanan dizinin film versiyonu olan “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm“de Erdal Beşikçioğlu, Tardu Flordun, Cansu Dere, Hakan Boyav, Hazal Kaya, Canan Ergüder, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berke Üzrek, Fatih Artman ve Berkan Şal gibi isimler rol alıyor.

Aşk için en fazla ne yapabilirsin?

kimonofight | 04 December 2009 12:16

Aldatılan bir adam en fazla ne yapabilir? Bu sorunun cevabını umulmadık bir şekilde veren “Acı Aşk” 18 Aralık’ta vizyona giriyor. Senaryosu “Polis” ve “Beş Şehir” filmlerinden de tanıdığımız Onur Ünlü‘ye, yönetmenliği ise A. Taner Elhan’a ait olan filmde; Halit Ergenç, Cansu Dere, Songül Öden ve Ezgi Asaroğlu başrolleri paylaşmışlar. Çekimleri 30 iş gününde tamamlanan film, İstanbul ve Eskişehir’de çekilmiş.
Eskişehir’de üniversitede edebiyat öğretmeni olan Orhan’ın, evlenme planlarının beklenmedik bir anda bozulması ile İstanbul’a yerleşmesi, orada başka bir kadına aşık olması, işin içine bir de güzel bir öğrencisinin karışması ile şekillenen filmde; Orhan’ın içinden çıkılması güç durumlara sürüklenmesini izleyeceğiz.

Cem Yılmaz’ın ”Yahşi Batı” filminden fotoğraflar

gorcun | 14 August 2009 09:54

Yahşi Batı
Yahşi Batı

Her filmi olay yaratan Cem Yılmaz’ın yeni filmi ”Yahşi Batı”nın çekimleri son hızla devam ederken filmle ilgili ilk fotoğraflar da yayınlandı. Filmde Cem Yılmaz’ın favori oyuncuları Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur’un yanı sıra Demet Evgar, Dilek Çelebi ve Ferdi Sancar gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Cem Yılmaz’ın sevgilisi Cansu Dere, Uğur Polat, Süleyman Turan ve Yılmaz Köksal gibi isimlerde konuk oyuncu olarak filmde yer alacaklar. Filmin yönetmeni ise ”G.O.R.A”, ”Vizontele” ve ”Sınav” gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmiş olan Ömer Faruk Sorak. Film, 1800’lü yılların sonunda geçiyor ve padişah Abdülhamit’in, Amerika’ya görev için gönderdiği iki kişinin hikayesini anlatıyor. Konusuna bakıldığında daha önceki Cem Yılmaz filmlerinde bilimkurgu, fantastik türlerine ve özellikle Amerikan sinemasına yapılan göndermelerin bu filmde western türüne yapılan göndermelerle devam edeceği görülüyor. Zaten yapılan röportajlarda da bu durum belirtilmiş. Ne yazıkki filmin çekimleri sırasında talihsiz bir olay yaşandı ve atların seyisi Ramazan Eser kaybolduktan bir süre sonra ölü bulundu. Bu üzücü olaydan sonra çekimlere bir süre ara verildi. Buna rağmen filmin yapım aşaması bitirildiği takdirde 2010 yılının başında seyirciyle buluşması planlanıyor. İşte filmden fotoğraflar… Tüm galeri için