bildirgec.org

çağrı merkezi hakkında tüm yazılar

meb çağrı merkezi

nzright | 02 June 2008 15:35

Milli Eğitim Bakanlığı, açıköğretim, Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı (OKS), Seviye Belirleme Sınavı (SBS) gibi sınav hizmetlerinin uygulanması esnasında aklınıza takılan sorunları yeni kurduğu ”çağrı merkezi” ile çözecek.

Nisan ayından itibaren hizmet vermeye başlayan merkeze, ”444 83 83” numaralı telefondan ”[email protected]” adresinden e-posta ile veya ”http://cagrimerkezi.meb.gov.tr” adresinden web çağrısı açmak suretiyle ulaşılabilirsiniz.

Çağrı merkezine gelen soruları, görevli 15 operatör ve 2 yönetici cevaplandırıyor.

bi anımı anlatayım sizlere

| 08 October 2007 14:20

daha önceden çağrı merkezinde çalışıyordum gece vardiyasındaydım çağrı merkezinde çalışanlar bilir vardiyalıdır çağrı merkezi beyfendi’nin biri aradı güzel Türkçesiyle bakın burda imla hatası yapmıyorum ALDS ÇALIŞMIYOR! diye bağırdı bende sakin bir şekilde yardımcı olmaya çalıştım abim bana söylüyor modemin ppp ışığı yanmıyor link ışığı yanmıyor tüm kontrollerini yaptık artık patlamak üzereydim ramak kalmıştı abim ne dese beğenirsiniz CANIM BENİM KUSURA BAKMA BEN FİŞİ TAKMAYI UNUTMUŞUM … (BU GERÇEK BİR OLAYDIR)…:)

Çağrı merkezlerinde bir hayalet dolaşıyor…

lombak | 04 October 2007 08:46

iyi günler, nasıl yardımcı olabilirim..
iyi günler, nasıl yardımcı olabilirim..

çeşitli çağrı merkezi görevlilerinin, artık dayanılmaz noktalara gelen mesleklerine dair, seslerini duyurmak ve yaşadıklarını paylaşmak için açtıkları bir site gerçeğe çağrı merkezi.. zaman zaman bizlerin de telefonun ucunda kızdığımız bu insanlar, aslında biz o kadar da kızılacak insanlar değiliz demek istiyorlar sanırım…