bildirgec.org

alertpay hakkında tüm yazılar

Alertpay İçin Püf Noktaları

zeynim | 11 October 2008 10:00

Size alertpay hakkında bilgi vermeyeceğim.Zaten bu yazıyı okuyan kesimin %90 ‘ı alertpayı bildiği için gereksiz bilgilerden ziyade akla takılan sorulara cevap vermeye çalışacağım.

Alertpayın bir başlangıç üyeliği var birde her işlemden belirli komisyon kesilen profesyonel diye tabir edilen üyelik çeşidi var.Üye olurken önümüze konulan şartları okumadığımızı düşünerek tekrar belirteyim.Oradaki maddelerden birisi gerçek bir kişinin yalnızca bir tane başlangıç seviyesi üyeliğinin olabileceğidir.Yani alertpay ben 2 tane üyelik açmak istiyorum diyorsan birisi başlangıç seviyesi olabilir diğerini profesyonel hesap açmalısın diyor.Fakat püf noktası burada benim 2 tane üyeliğim var ve ikiside birinci seviyede üyelikler.Yani başlangıç için kazancınıza ortak almak istemiyorsanız,hesabınızı yükseltmeyin,bekleyin kendileri yükseltiyor.

bux.to card sahiplerine müjde!!!

xtrageik | 30 August 2008 14:01

bux.to bu gün itibariyle bux.to card sahibi üylerine $ 75.00 olan minimum gönderim miktarını $ 20.00’a indirdi.

alertpay‘e olan ödemeler ise $ 10.00’dan devam ediyor.

alertpay’de “verified” olmak için…

xtrageik | 28 August 2008 21:26

birçok ptc (paid to click) sitesinden ödeme alabilmek için bir aracı ödeme sitesinde hesabınızın olması gerekir. bunlardan şu an revaçta olanı ise alertpay ki alertpay hesabınıza yatırılan parayı çekebilmeniz için doğrulanmış (verified) olmanız gerekmekte.

gerek arkadaşlarımdan, gerek bux.to bünyesinde “referral” yaptığım alt üyelerimden bu konu hakkında birçok soru aldım ve her seferinde cevap yazmak yerine böyle bir açıklama yazmayı uygun gördüm.

türkptc

viarectaa | 15 August 2008 09:51

Ptc(pain to click =tıkla kazan)internet sitelerini gezerek para kazanabilirsiniz.işte bir ptc sitesi www.turkptc.com her gezdiğiniz web sitesi için 0,01dolar kazanıyorsunuz.alt üyelerinizden ise 0,005dolar minimum ödeme 5dolar alertpay ve banka havalesiyle paranızı alabilirsiniz.

klik ile para kazanmak

Metgoth | 20 March 2008 16:09

Webten para kazanmak artık daha kolay. Affiliate sitelerini kurcalarken tesadüfen karşılaştığım Velocity Clicks adlı web sitesinden para kazanmak için bir web sitesi sahibi olmanız bile gerekmiyor. Sadece üye olarak reklamlara tıklıyorsunuz ve tık başına 0,02$ kazanıyorsunuz. Referans olduğunuz her kullanıcı üzerinden de %100 komisyon kazanıyorsunuz. Hatta işi biraz ilerletince, kendinize referanssız kullanıcılardan bir kısmını para ile kiralayıp onların üzerinden de para kazanabiliyorsunuz. Ancak alışılmışın tersine velocity clicks ödemeyi alertpay ile yapıyor. Denemeye değer…