bildirgec.org

troy garity hakkında tüm yazılar

After the Sunset (2004)

queennothing | 28 June 2011 22:08

Amerika doğumlu yönetmen Brett Ratner‘i Red Dragon, X-Men: The Last Stand, Rush Hour Serisi’nden tanıyoruz. Yönetmenin çektiği sinema filmi “After the Sunset” (Gün Batarken), 2004 senesinde gösterime girdi. İki defa Altın Küre’ye aday gösterilen filmde İrlanda doğumlu aktör Pierce Brosnan, Oscar adaylığı bulunan Meksikalı yıldız Salma Hayek, Amerikan aktör Woody Harrelson, Naomie Harris, Don Cheadle, Troy Garity, Russell Hornsby, Obba Babatundé ve 2006 senesinde kaybettiğimiz aktör Chris Penn rol alıyor. 58 Milyon Dolar gibi bir bütçeyle Amerika ve Bahamalar’da çekilen filmin senaryosu Paul Zbyszewski ile Craig Rosenberg tarafından yazıldı.

Bandits (2001)

queennothing | 26 April 2011 10:25

Oscar Ödüllü Amerikan yönetmen Barry Levinson‘un yönetmenliğini yaptığı sinema filmi “Bandits“, 2001 senesinde gösterime girdi. Senaryosu Harley Peyton tarafından yazılan suç komedisi, 80 Milyon Dolar gibi bir bütçeyle tamamlandı. En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre adayı olan filmde Almanya doğumlu aktör Bruce Willis, Oscar Ödüllü Amerikan aktör Billy Bob Thornton, Avustralya doğumlu aktris Cate Blanchett, January Jones ve Troy Gravity gibi isimler rol alıyor.
Joe Blake ve Terry Lee Collins, iki suç ortağıdırlar. İşledikleri suçlardan sonra nihayet hapse giren ikili, hapisten çıkar çıkmaz rahat ve ‘dürüst’ yaşamak için para lazım geldiğini düşünürler. Para içinse banka soymaktan başka yöntem bilmeyen ikili, banka soymaya başlar.