bildirgec.org

ne alsam hakkında tüm yazılar

Daihatsu Aşkıyla

rpc | 01 February 2010 18:37

Sevgililer günü yaklaşıyor, hala bir hediye alamadıysanız; Daihatsu size süpriz bir yarışma hazırlamış. Daihatsu ile Mutluluğun Fotoğrafı isimli kampanyada; daihatsu modellerinden biriyle aynı karedeki fotoğrafınızı siteye yüklüyorsunuz. enbeğenilen 2 fotoğraftan biri sizinki seçilirse sevgililer gününü sevgilinizle birlikte 5yıldızlı bir otelde akşam yemeği ile kutlayabilirsiniz.

İstediklerimin Hepsi Olsa

admin | 05 January 2010 23:22

Hepsiburada sitesi, hepsiOlsa isimli yeni bi güzellik hazırlamış. bu sayede hem bizi istediklerimize kavuşturuyor hem de sevdiklerimizi bize hediye seçme derdinden kurtarıyor. ne hediye alsam sorusuna cevap olarak hazırlanmış özellik sayesinde; listedeki beğenilen ürünlerden bütçemize ve tarzımıza uygun olanı seçmek mümkün. istenirse bir kaç arkadaş birleşip büyük bir hediye de alabiliyor.
haydi siz de vakit kaybetmeden; Hepsi Olsa listenizi oluşturmaya başlayın. Doğum günününzde istediğiniz hediyeler kavuşun 🙂

ilginç ürünler ilginç hediyeler

rpc | 23 February 2009 19:00

Benzerlerini yabancı sitelerde görmeye alıştığımız; ilginç hediye ilginç ürün sitelerinin bence yerli olarak enorjinali enilginc.com. bir reklam vasıtasıyla karşılaştığım sitede; fiyat olarak ortalamanın biraz üzerinde ama kalite ve estetik olarak hayran olunacak ürünler var. kargo masrafı da olmasa tam süper olacaktı 🙂
Siz de orjinal ne hediye alsam diye karar veremeyenlerdenseniz; burayı mutlaka inceleyin.

Doğum Gününüze ait çok ilginç bilgiler

rpc | 23 July 2008 21:33

İnsanın enözel günüdür Doğum Günü.

Bu sayfada; doğum gününüze ait çok ilginç bilgiler yer alıyor. Açılan sayfaya bilgilerinizi girip Hesapla ya tıklayın, gördükleriniz sizi çok şaşırtacak. Zira ben çok mutlu oldum : )

Ayrıca bu bilgiler ve site sayesinde; dostlarınıza hediye seçmenin keyfine varabilirsiniz.