bildirgec.org

crossfire hakkında tüm yazılar

kredi kartıyla premium alma

4ByTheWay | 30 June 2010 22:18

merhaba arkadaşlar son dönemlerde piyasada en çok popüler olan online oyunları oynayan arkadaşlarımız vardır. bunlardan biride benim:) bu oyunların birkaçının ismini belirtirsek bunlar; knightonline, metin2, crossfire, silkroad, popmundo vb. bu oyunlarda üyelik ve oyun içi ürünleri almak için piyasada birçok site mevcut. hepsi havale ve eft yöntemiyle çalışıyorlar. fakat nakit para vermek o an için mümkün olmayabiliyor. bu nedenle kredi kartına sarılıyoruz. kredi kartımızla oyun ürünleri alabileceğimiz bir adres var artık. kredi kartıyla premium siparişi verdikten sonra 10-15 dk gibi bir süre içerisinde mail adresinize esn kodu yollanıyor. umarım çoğu kişinin sıkıntısına çare olmuşumdur. herkese iyi oyunlar dilerim.

Lucid Hydra 100 ile Crossfire ve SLI’ya gerek kalmayacak

todesengel | 29 November 2008 19:28

Bilgisayarında birden fazla grafik kartı kullanan var mı aranızda? Peki kullandığınız grafik kartları teorikte olması gerektiği gibi %100 verimle çalışıp, iki kat daha fazla performans almanızı sağladı mı?

Gerek Crossfire gerekse SLI yapanlar bilirler, ikinci grafik kartı taktığında bir performas artışı görülür ama bu artış hiçbir zaman %100 olmaz. İkinci takılan kartın genellikle %40 ile %60 ını kullanabilirsin.

Rock Station 2007 Müzik Festivali

cyberdrug | 12 May 2007 15:40

Bu yıl 10.su düzenlenecek olan Rock Station müzik festivali sahne almak isteyen gruplar için alıma başlamış. Başvuruları internet sitesinden alıyor gibi gözüküyor.

Bu festivale katılmak isteyenler için ufak bir hatırlatma, geçen yıl düzenlenen 9. rock station müzik festivalinde yer alan gruplar şu şekildeydi:

Whisky
Whisky

Whisky,

Deadsoul Tribe
Deadsoul Tribe

Deadsoul Tribe,

Soul Sacrifice
Soul Sacrifice

Soul Sacrifice,

Catafalque
Catafalque

Catafalque, crossfire, murat ilkan (pentegram), orkun (wyvern), rampage, magick, raven woods, phronesis, knightmare, moribund oblivion, arcane, sagaris, nitro, apoplexy, rtd, black tooth ve rectifier.