bildirgec.org

billy west hakkında tüm yazılar

Joe’nin Böcekli Evi; Joe’s Apartment (1996)

queennothing | 22 March 2011 15:18

İki defa Emmy’e aday gösterilen yönetmen John Payson‘un 1992 senesinde çektiği kısa filminden uyarlanan 1996 çıkışlı sinema filmi “Joe’s Apartment“, Payson’un ilk uzun metraj deneyimi olan yapımda Jerry O’Connell, aktris Megan Ward, Billy West, Reginald Hudlin ve Robert Vaughn gibi isimler rol alıyor. 13 Milyon Dolar gibi bir bütçeyle tamamlanan filmin çekimleri Amerika, New York ve New Jersey’de yapıldı.

Iowa’dan New York’a taşınmaya karar veren Joe, büyük şehir hevesini alamadan gasp edilir ve beş parasız kalır. New York’ta ne bir akrabası, ne de bir dostu bulunan genç adam, kara kara düşünürken muhteşem bir fırsat yakalar ve her ne kadar uygunsuz olsa da bunu kullanmaktan çekinmez. Bu fırsat sayesinde kendine kalacak bir ev bulan Joe, buna karşılık davetsiz dostlarıyla baş etmek zorunda kalacaktır.

futurama geri dönüyor

postexitus | 19 March 2006 15:36

2 sene önce fox tarafından yayından kaldırılan muhteşem çizgi dizi futurama, 26 yeni bölümüyle televizyonlara geri dönüyor. Dizinin başrol oyuncusu fry‘ı (ve diğer bir çok karakteri) seslendiren Billy West‘in kendi sitesinin forumlarında yaptığı bu açıklamaya göre, sözleşme imzalanmış ve hazırlıklar başlamış.