Yazın en güzel fotoğrafını siz çekin Hediyeyi kapın!
foto.Azbuz sitesitarafından yapılan aylık fotoğraf yarışmasının Temmuz Konusu: YAZ MEVSİMİ
5000’den fazla üyesi olan Foto.Azbuz.com, site editörü Alper Fidaner tarafından seçilen en güzel “YAZ” fotoğrafına ödül veriyor.

Yaz’ın neşesini içeren her türlü fotoğrafla katılabileceğiniz fotoğraf yarışmasında seçneğiniz çok.İster çocuğunuzun deniz kenarında oynayan bir fotoğrafıyla, ister denize nâzır bir yemek sofrasında ya da piknikte, havuzda, tatilde çekilen bir fotoğrafla katılabilirsiniz.


Fujifilmsponsorluğunda düzenlenen ve birincinin Türkçe menülü Fujifilm FinePix S5700 kazanacağı yarışma için son katılım tarihi 30 temmuz. Yarışma özellikleri ve katılım şartları hakkında bilgi için buraya, hediyenin özellikleri için buraya , daha önceki yarışmaya katılan fotoğrafları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.En çok 3 fotograf ile katılabileceğiniz yarışmada gönderilecek fotografların uzun kenarının en az 500 pixel olması gerekiyor.Temmuz ayı için yarışmaya katılan rakiplerinizi görmek için buraya siteye üye olmak için burayatıklayabilirsiniz. Şansınzı bol olsun, deklanşörünüze kuvvet…