Bahar geldi herkes evlerden dışarılara atmaya başladı kendini, kene,pire demeden piknik alanları dolduruldu. Piknik sezonu başlarken hoş piknik çantalarıyla karşılayalım dedik.

robert opie collection.
robert opie collection.
9sn.net
9sn.net

Yurdum insanı üşenmez taşır piknik tüpünü,mangalı hatta yatagı yorganı, koskacaman damacanayı.Ne yasak dinler ne başka birşey, yıkar tüm tabuları.

style files com
style files com

Pikniksever cefakar halkımız bardagı çanagın dışında kilimini bile taşımasın diye tasarlanan çantayı kalabalık ailelere öneriyorum. İki sevgili halinde piknik yapan romantik piknikçiler , iki gönül bir olmuş,samanlık seyran olmuş misali heryere kurarlar nasıl olsa piknik ortamını, yeterki gönüller bir olsun ,değil mi ama?Hadi bakalım kolay gelsin, şimdi sıra sarmaları sarmaya, börekleri açmaya geldi.

www.eurocosm.com
www.eurocosm.com

İşte bahsettigim samanlık seyranlık aşıkları için iki kişilik piknik seti, her şeyden iki adet var , aşkın rengi kırmızı olan bu piknik seti iki romantik aşıgı rahatça piknige götürebilir. Ama üçüncü şahıslar için fazladan tek kürdan bile yok haberiniz ola.

aspect-marketing
aspect-marketing

Bu piknik setlerinin iki kişiligi de , büyük aileler için büyük boyu da mevcut. İçlerinde yok yok, peçeteye kadar bulabilirsiniz.

Piknik alanlarında börtüye böcege dikkat etmek, orman yangını çıkarmamak, ortalıgı temiz bırakmak şartıyla bu çantayı kullanabilirsiniz.

Geleneksel piknik sepeti formatından çıkmak istemeyen bahar ve sevgi insanları için klasik piknik sepeti ama çok modern ve kullanışlı. Genellikle bayanlar tafarından tercih edilecegi ise kesin gibi.