İş yerinizde çay-kahve makinası varsa şanslısınızdır, ama şansınızı zorlayıp espresso makinasında ısrar ettiğinizde biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, tabii patron değilseniz.Kontrol edilemez bir espresso bağımlılığınız var, ancak gittiğiniz her yerde espresso bulamıyor, ortalığı ayağa kaldırıyorsanız bu ürün ilginizi çekebilir.

Boyutları bavulunuzun bir köşesinde yer almak için ideal, abartmamak kaydıyla hanımlar yeni moda olan büyük ebatlardaki çantalarına bile rahatlıkla sığdırabilirler, ancak ürünün ağırlığının yarım kiloya yakın olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Espressonuzu hazırlamak için sıcak su ve kahve yeterli. Bu ikisini mypressi Twist’in iç haznesine döküyor, sonra kapatıp aleti çalıştırıyorsunuz. Cihazın altındaki iki uçlu ağızdan espressonuz bardağınıza dökülüyor.

Tasarımıyla da ödül almış olan bu cihaz basınçlı hava ile çalışıyor. CO2 sıkıştırılmış kartuşlar değiştirilerek cihaz tekrar kullanıma hazır hale geliyor, ve her kartuş ile 8 bardak espresso hazırlanabiliyor. Ürünün $129 gibi bir fiyatla piyasaya çıkması bekleniyor. Böylece hem anneler günü, hem de iş arkadaşlarına alınabilecek hediyeler kategorisine bir yenisi daha ekleniyor.Bu ürünün hava basıncı manuel olarak ayarlanan bir versiyonu da bu yazıda mevcut.