Kötü kadını arıyorum herşeyimi allak bullak etmeye çalışan küfür etmek için bile bulamadığım kötü kadın. Eskiden adam olduğunu düşünürdüm ama şimdi bunları ancak bir kadının yapabileceğini anladım. Tam acele bir yere yetişirken yeşil yeşil yanan ışığı aniden kırmızıya dönüştüren ve ben aniden fren yapıp surat asıp sinirli sinirli direksiyona elimle vurunca o anda karşıdaki kulübesinde beni izlerken bir yandan da kırmızı rujunu tazeleyen kadını arıyorum, kesin yakınımda bir yerde ama saklanıyor.

Geçen gün tam yemekteyken benim köftemin içine koymuş saç kılını, hadi evde yapıyorsun restaurantta yapma bari bayan.Koskoca salonda ne ara koydun o kılı köfteme.Geçen gün de sokakta aldığım fındıkların hepsinin içi boştu, bir tane mi dolu çıkmaz. Kabuğunu kırmadan bir şekilde içini boşaltmış, belki de sihir falan yapıyor kötüden herşey beklenir.Protesto etmeye karar verdim onu, ne zaman dizi izlesem ya altyazısını bulmamı engellediği için veya ansızın sezon finali yaptırdığı için dizi izlemeyeceğim, her an tetikteyim aşifteye karşı, yemeğimi dikkatli yiyorum, toplu kalabalık yerlerde sarmısak veya lahmacun yemiş insanları hep benim yanıma gönderme olasılığına karşı sokağa kılık değiştirip çıkıyorum, artık kaldırımdayken yoldan geçen arabalara gidip şu adama çamur sıçratın diyemeyecek yaşasın kötülük.

Kendimi ondan koruma planım eğer başarılı olursa bu kez onu yok etme işine girişimci olacağım.Olmayacak aksilikleri bana göre ayarlama olaylarının üstesinden geldikten sonra onu avlamak planım.Hep berabeeeeeeeeeeer