bildirgec.org

kaçış…

LORDoftheNADA | 14 February 2007 14:56

bir kapı açılıyor zihnimde…ve hemen arkasından binlercesini yüreğimin üzerine kapatıyorum…kaçıyor,koşuyor,terliyor ve düşüyorum…kalkmam gerekiyor belki…yürümem veya devam etmem…bilmiyorum…birşeyler yapmam gerekiyor belki ama ben oturmuş ağlıyor ve tırnaklarımı kemiriyorum…tuhaf hissediyorum kendimi…sanki..sanki biri gelecek ve koluma yapışıp beni kenara çekecek gibi geliyor…tamam evlat…tamam bitti herşey…hayattaki görevini başarıyla tamamladın…işte annenin kucağı..haydi uyan ve başını annenin etekleri arasına göm..artık kimse erişemez sana,kimse zarar veremez..

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.

kaçış

necinni | 26 March 2004 11:36

biraanda istanbul oluyordu gülüşlerin anlayamadan gitmiştin,bendende birşeyler götürmiştin giderken,anlayamadan istanbul olan düşlerinle sarmaşdolaşlığında kaybolurken insan,kafasını toplayamadan bırak dağınık klasın felsefesinden müsterih ve an harbi kalburüstü delirmelerden sıyrılarak,histerik ve bir o kadar pisikopat eylemler girdabında sirküle ettim geri dönmeni,oysa zaman gibi tükenmişti geçmişin,,,

yorumlar

redstar | 26 March 2004 13:45

nası bu kadar zırva lafı bir arada yazabiliyorsunuz.. insan düşündükleri hissettiklerini niye bu kadar acaip kelimelerle yazmak ister.. aşık olmakla alakalı diycem bende oldum 2 defa 2 sinde de böle şeyler yazamadım.. ulan ben mi hissiz bir odunum haa.. kadınlarım siz cevap verin bari banaaa….

I don’t wanna wait in vain for your love
Kyoshiro | 26 March 2004 17:39

Sizi gidi “pisikopat” “sirküle” sizi 🙂 Siz sivil değilken çok şeyler değişti buralarda. Artık her 3 Türkçe kelimenin yanında bir İngilizce’den bozma kelime kullanmak, her birayla yarım limon götürmek, her aşkta intihar etmek caiz.

redstar | 26 March 2004 18:17

şimdi oldu bende nöbetçi hızar arıyordum yontturmaya kendimi..

..its friday i am in love..
pagan | 26 March 2004 19:04

bu sonu gelmez delirmeler ikindisinde, yüreğimin müziğini duyan siz ey retri, ey sevi ağacı, heves kusmuğu dizelerinin yaratıcısı. “bırak dağınık klasın felsefesinden müsterih” şövalye sizi, isterik rüyalarımızın en starımsı balkabağı.ben ki eyerimi hüzne hazırlamışım, bu şehrin sarmaşdolaşlığında gülümsetmek suretiyle, histerik ve psikopatik eylemlere sürüklediniz beni. bir daha yapmayınız mösyö, hapşu.

siyahin_matemi[pilli_silinen_hesap] | 26 March 2004 20:07

Haşa olur musunuz ulu redstar. Siz kaliteli akaju kerestesisiniz. Kadınlarınız da gelir belirtirler zaten. Bana bok yemek düşerdi aslında da dayanamadım atladım. Ayrıca sizin biseksüel olduğunuzu düşündükleri için de utansınlar vallahi. İğdiş harem ağası hali var mı sizde taş gibisiniz vallahi taşş.Not : eski kocama burdan sormak istiyorum sabah uyanır uyanmaz abukladığım oluyor muydu sana aşıkken. Lütfen özel mesajla cevap verme, ahkam gir herkes okusun

Yorum yapabilmek için giriş yapmış olmalısınız.