Isınmak mı? Artık sorun değil!

Kış günlerinin en şiddetli yaşandığı şu günlerde en büyük problemlerin başında sanırım ısınma ve maliyet sorunları gelmekte. Artan elektrik, doğalgaz ve yakıt fiyatları birçok insanın ısınamama sorunuyla baş etmeye başlamasına yol açıyor.Neyse ki yeni teknolojilerle eskiden sorun olan şeyler daha az sorun olmaya başladı. Son zamanlarda Vortex teknonojisiyle üretilmiş bir sürü ürün görmekteyiz. Bu kervana Vortex Whole Room Space Heater da eklendi ki bana soracak olursanız aralarında en alınabilir ve birey için yararlı olanı da bu.
30 cm uzunluğa sahip bu küçük taşınabilir ürün ısıtma cihazları arasında gördüğüm en ufak ürünlerden biri. Kullandığı vortex teknolojisi sayesinde diğer ısıtıcılar gibi küçük bir alanı değil her bir köşeyi eşit oranda ısıtmakta ve odanın içinde “soğuk nokta” bırakmamakta. 10 a 12 lik bir odada yedi dakikada 5,118 BTU’ya kadar ısı sağlayabiliyor. Hiç küçümsenecek bir oran değil.

Farklı renk seçenekleride mevcut
Farklı renk seçenekleride mevcut

Enerji kullanımı olarak da boyu gibi az olan ürün ısı derecesine yüksekliğine göre maksimum 1500 watt’a kadar güç tüketmekte. Ayarlandığı ısı derecesinde otomatik çalışan fonksiyonuyla ekonomik bir ısınma sağlıyor çünkü diğerleri gibi aç kapan yapıp kendini tekrar ısıtmaya çalışmıyor. Sürekli sıcak kalan yapısıyla bu döngüyü kırabiliyor. Isıtıcının hiçbir parçası sıcaktan kızaran bir yapıya sahip değil. bu da gece haşerelerin ışığa gelmesini engelliyor. Sıkı ızgaraları sayesinde ise meraklı parmakların içine girmesini engellemekte. Ayrıca tutulabilen hiçbir bölgesi sıcak değil. Ev hayvanları ve çocuklu aileler için ideal. Güvenlik olarak hava alma bölgelerinin kapanması ve düşme gibi durumlarda kapanacak şekilde tasarlanmış.Boyutları 30x25cm olan bu zamazingo bu adresten 120$ a alınabilir…