Google‘ın popüler internet tarayıcısı Google Chrome için geliştirilen Speed Dial uygulaması sayesinde Chrome üzerinden alışılmışın dışında bir hız ile herhangi bir sosyal ağ platformunda veya arama motorlarından arama yapabilirsiniz. Basit kurulumlu ve kolay kullanımlı bu uygulama özelleştirilebilmesi sayesinde oldukça kullanışlı.

Speed Dial, klasik Google Chrome anasayfasını değiştirerek sizin için daha uygun hale getirir. CTRL+T kısayolu ile de ulaşılabilen bu uygulama anasayfanızda farklı arama kutuları oluşturmanızı sağlayarak her şeyin elinizin altında olmasını sağlar.

Sadece bununla kalmayarak klasik Google Chrome anasayfasını istediğiniz gibi düzenlemenize olanak verir. Klasik Google Chrome anasayfasında bulunan 8 kutuyu 1-81 arasında düzenleyebilir, arka plan rengini ayarlayabilir, herhangi bir web sayfasının önizlemesi yerine logosunu kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilen bu uygulama ile arka plan rengini değiştirmek ile kalmayıp istediğiniz herhangi bir imaj dosyasını arka plan olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca klasik görünümdeki tüm kutuları ve butonları yok edebilirsiniz. Chrome Speed Dial uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.Ayrıca Bakınız :
* Mükemmel 3D Tasarım Araçları* Mac için web tasarım programları* Açık Kaynak Kodlu Web Tasarım Programları* En iyi 5 Veritabanı Yönetim Aracı* En iyi Captcha Servisleri* Web Tasarımcıları İçin Yeni Programlar* En Kolay Kullanılan Veritabanı Yönetim Araçları* Mac kullanıcıları için web tasarım programları* Popüler 5 Online Renk Kombinasyon Aracı* 10 Harika Bilgi Grafiği Tasarımıangelsdemos: Blog | FriendFeed | Twitter | Email | RSSKaynak : chrome extensions