Yakın zamana kadar Dj yazılımlarını kullanmak üstün bir bilgi gerektiriyordu. Zamanla gelişen teknoloji, artık amatör bir bilgisayar kullanıcısının bile kendi müziklerini üretmesine olanak tanır hale geldi. Eğer siz de kendi müziklerinizi üretmek istiyorsanız bu yazıdaki yazılımları mutlaka incelemelisiniz.

Tractor Pro, profesyonel Dj’lerin tercih listesinde ilk sırada yer alıyor. Aynı anda dört şarkıyı birden miksleme yeteneğine sahip. Programla birlikte gelen efektlerin kalitesi de endüstri standartlarında. Ayrıca bağlayacağınız Dj donanımlarıyla birlikte sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Vitrual Dj, fazla zaman harcamak istemeyen Dj’ler için biçilmiş kaftan. Barındırdığı özellikler kullanıcıyı boğmayacak bir arayüzle sunuluyor. Tractor Pro’da olduğu gibi, Vitrual Dj de ilave donanımlarla birlikte kullanılabiliyor.

MixMeister Fusion, daha önce Dj yazılımı kullanmamış kullanıcıların bile kolaylıkla kavrayabilecekleri bir arayüze sahip. Diğer yazılımlara göre daha basit, en ufak ayrıntıların bile elle düzenlenebilmesi şarkıları harmanlarken büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanında, VTS efekt desteğinin sunulması, internetteki büyük efekt arşivlerinden yararlanmanıza olanak tanıyor.MixVibes, daha çok profesyonellere yönelik, alternatiflerine göre daha işlevsel. Tempo eşitleme, otamatik döngü, dosya desteği gibi diğer Dj yazılımlarında olan birçok desteği kullanıcılarına sunuyor. Artı olarak, ses dosyalarının yanında video dosyalarını da miksleyebiliyor.Mixxx, buraya kadar bahsettiğimiz Dj yazılımları arasında tek ücretsiz alternatif. Açık kaynak kodlu olması da kullanılması için iyi bir neden. Arayüz açısından diğer ücretli ağabeylerinin yanında sönük kalsa da, işlev konusunda altta kalır bir yanı olmadığını eklemek gerek.Dance eJay, yeni başlayanlar için ideal bir yazılım. İlk bakışta biraz amatörce gelebilir, ama YouTube üzerinde yapacağınız ufak bir aramayla, Dance eJay kullanılarak yapılan müziklere ulaşabilir, yazılım hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Yazı burada sona eriyor… Sizin de eklemek istediğiniz Dj yazılımları varsa yorum kısmını kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.İlgili Yazılar
* Anonimleştirme Yazılımları* Ücretsiz Yazılımlar* Linux Programları* Ücretsiz Yazılımlar 2