fftunes
fftunes

Bir çok internet kullanıcısının ilgi gösterdiği sosyal ağlardan biri olan Friendfeed aracılığıyla kayıt olabileceğiniz bir müzik dinleme aparatı “fftunes”.Peki nedir bu FFtunes ve sistem nasıl çalışıyor?
FFtunes, online ve ücretsiz sabahtan akşama kadar arka planda sınırsız ve sinirsiz müzik dinleyebileceğiniz başarılı bir web sitesi.Müzik arama, rastgele ve kullanıcı arama özellikleri sayesinde bir çok müziğe ulaşabiliyorsunuz.Friendfeed aracılığı ile müzik paylaşım gruplarında bulanan müzikleri güncel olarak sizlere sunabiliyor.Friendfeed hesabınız ile bir kullanıcı hesabı oluşturup girip yaptığınızda bu zamana kadar Friendfeed de paylaştığınız ve beğendiğiniz müzikleri listenizden ulaşabiliyorsunuz.Diğer Friendfeed kullanıcılarının müzik listelerini dinleyebiliyorsunuz.iPhone, iPad, iTouch, Android, Bada, iOs, SymbianOS, Firefox, Safari, Chrome desteği var. Artık Internet Explorer desteği de mevcut.Şuan beta 0.31 versiyonu yayında olan sistem her geçen gün gelişmeye devam ediyor.Kullanıcı listeleri ve radyosu, arama özelliği, listenizde bulunan şarkıları silebilme, dinlediğiniz müzikleri friendfeed, twitter ve facebook üzerinde paylaşabilme imkanı sunuyor.Peki Friendfeed kullanmıyorsak ne olacak?
Friendfeed kullanıcısı değilseniz de yine müziksiz kalmayacaksınız. Siteye girdiğinizde karşınıza gelen arama kutusu ile 44,833* farklı mp3 e ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz.FFtunes Projesi; Sercan Virlan tarafından geliştirilmiştir. Türk yazılımcılarının elinden çıkmış stabil çalışan, sade, şık ve başarılı işlerden sadece biri.Bu ilk yazımın sonunda sizlere bol müzikli günler dilerim 🙂ve FFtunes ile ilgili olarak :
FFTunes:http://www.fftunes.com/FFTunes Friendfeed Grubu:http://friendfeed.com/fftunesFFTunes Facebook Sayfası:http://www.facebook.com/fftunesFFTunes Twitter:http://twitter.com/FFTunes*14 Mart 2011 tarihinde ki sayı.